5 U hebt in de afgelopen weken kunnen lezen dat "De Brink" intensief wordt gebruikt.. Toch nissen we nog een aantal aktiviteiten, namelijk die aktiviteiten die ervoor zorgen dat de exploitatie van "De Brink" financieel gezond blijft. De inkomsten'van diverse aktiviteiten wegen niet of nauwelijks op tegen de kosten. Wellicht zegt "Dan moeten de huren maar omhoog". Wij vinden dat echter niet de juiste oplossing. Wij denken aan andere aktiviteiten die geld in het laatje brengen. Zoals bijvoorbeeld medewerking van de diverse verenigingen aan een aktivifceit als WielerdriedaagseOf "De Brink" gebruiken voor feestavonden die jaarlijks door de diverse verenigingen worden gehouden voor hun leden, We denken aan de prijsuitreiking na d.e kamavalsoptochtÓf eeri beter bezoek aan dansavonden die toch soms worden gehouden. Wellicht hebt U zelf ook nog suggesties, Wij houden ons hiervoor aanbevolen. Er zijn namelijk nog wensen die' we toch graag op niet al te lange termijn willen realiseren. Een van deze wensen is de vervanging van de oudé puien van het cafe en de kléine vergaderzaalDit brengt dusdanige hoge kosten met zich mee dat we dat uit de huidige exploitatie niet kunnen opbrengen. Wij zijn van mening dat het gemeenschapshuis inderdaad een huis is voor de gemeenschap Leunen, waar wij als gemeenschap ook verantwoordelijk voor zijn. Wij als bestuur en beheerder doen ons best om het gebouw 20 goed mogelijk te beheren. Maar als de middelen niet toereikend zijn, wordt beheren- erg moeilijk. Als laatste punt willen we het besturen van "De Brink" onder öw aandacht brengen. U weet ongetwijfeld hoe moeilijk het is om bestuursleden te vinden. Wij zitten met hetzelfde probleem. We hebben al meer dan een half jaar een vacature die we niet ingevuld krijgen. Vandaar dat we een beroep op U willen doen. Want wil het gemeenschapshuis goed blijven draaien dan is hiervoor een voltallig bestuur onontbeerlijk. Als' elke vereniging die gebruik maakt van "De Brink" eenmaal in ca vijf jaren een bestuurslid zou leveren, dan zouden we uit de problemen zijn. Is dit teveel gevraagd? Wij vinden van niet, Het gemeenschapshuis is er immers voor 0. Wij willen graag ons best doen om dit gebouw ten behoeve van de diverse verenigingen 20 goed mogelijk te beheren. Maar we vinden wel datde gebruikers medeverantwoordelijk zijn voor "Be Brink" Ook t.a.v. bestuursfuncties. Wij zien met belangstelling Uw reactie tegemoet. Namens bestuur en beheer van "De Brink" dac Haegens, voorzitter

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1992 | | pagina 6