11 Onder architect Reichert ait Venray werd in 1990 door aannemer .Boaten uit Leunen de uitbreiding en renovatie van het gemeenschapshuis uitgevoerd. Vanaf januari 1991 kon het gebouw weer optimaal worden gebruikt. Sa een feestelijke opening in het voorjaar van 1991 kreeg het gebouw de naam "De Brink" Hen naam die inmiddels een begrip is geworden in Leunen. We willen U graag een indruk laten krijgen van de activiteiten die er soa! plaats vinden. Basisschool "De Keent"lessen lichamelijke opvoeding Harsen ie: repetities, vergaderingen, drumbandrepetities, trefpunt voor optredens. Eamavalsverenigingkarnavalsbals, .liedjesmiddag, zittingen, vergaderingen, regionaal kamavalstrefen Jeugdkarnavalsact ivi teitenkarnavaismarkt Bond van Ouderen: volksdans, handwerken, .gymnastiek LVB; volksdans, gym, kienen, kerstviering-, diverse cursussen, vergaderingen, modeshow, moederavond, feestavond IXTB: vergaderingen. Comedia: repetities, toneeluitvoeringen, cursussen, vergaderingen Dorpsraad: vergaderingen, dorpsradenoverleg Bestuur "De Brink": vergaderingen Politieke partijen: vergaderingen CDA, regiovergaderingen CDAJ~vergaderingen Huzïeksohool Venray: muziekonderwijs Diverse verenigingen: kienavenden Dansavonden voor alleenstaanden Lcurdescoaifcee Venray: vergaderingen Korfbalclub/ voetbalclub: zaalsport Elaaskapel/Joekskapelregelmatig muzikale bijdrage aan diverse avonden- Wijkverenigïngen: vergaderingen, rommelmarkt Gemeente Venray: stemlokaal bij verkiezingen Zoals U ziet wordt er veelvuldig van de diverse zalen gebruik gemaakt. En dan zin we beslist nog enkele gebruikers vergeten. Er zijn dus weinig mensen in Leunen die niet op een of andere manier gebruik maken van "De Brink" wordt vervolgd

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1992 | | pagina 12