Hallo jongelui. .25 - .26 - 27 September, zijn de jaarlijkse muziekfeesten van de Harmonie. Dit jaar willen wij op zaterdag 26 september 's middags voor de. jeugd 'n Disco Play Back middag organiseren. Hiervoor vragen Wjj jullie aandacht. Iedereen die 'n leuke act of play-back kent,of wil instuderen, :kan zich Hiervoor opgeven. Ook willen wij vragen of er kinderen zijn die aan 'n modeshow mee willen doen met kleding uit het jaar 2000, die ze zelf of met mam en pap gemaakt hebben. Heb je hier .zin voor of nog vragen, bel dan zc snel mogelijk op bij J.y.Ösch, Mr.de .Haanstraat 4, Leunen, tel: 85617. 10 STEEG - NEEJS Zo het eerste weekje rust zit erop. Hebben we eens lekker naar sport kunnen kijken. Zet je die dan eens even op oen rijtje dan moet ik zeggen dat ve eigenlijk maar een stelletje rare zijn met z'n alle. Vie sporten zoveel maar wat stelt het eigenlijk voor. Bij de ene sport slaan ze elkaar verrot,. Bij de andere gaat het erom wie het snelste is en waar dat nou weer goed voor is, ja. Van de balsporten is bekend dat als je die bal eindelijk hebt je hem zo snel mogelijk weer kwijt wilt. Ik weet het niet maar een beetje raar is het wel. Toch doen we het graag en zien we het graag, waarom zou dat dan zijn.. Zoals ik er zelf tegenaan kijk omdat Sport simpel is en er maar eentje kan winnen. Verder kan je het doen. op ieder niveau en je kan je hersenpan eens lekker uit laten waaien. Daarom vind ik dat voetbal van ons ook zo leuk, lekker met 22 man achter die bal aanhobbelen en als we hem hebben weer zo snel mogelijk wegschoppen. En verhalen dat we daarna te vertellen hebben dat duurt soms uren voordat we uitgepraat zijn. Ha, dat klinkt goed ik krijg er alweer zin In. GEVRAAGD: Baby-si.t voor baby van 7 maanden, in Leunen, tel.nr. 80780 GEVONDEN: In de Vullingsstraat, een Bril, te vragen op Weth.Reintjesstraat 25, Leunen, CAf VO l;T8 Al - V£ ft f

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1992 | | pagina 11