X. - V s - LEUNEN 8 Dames, Denkt u aan het maken van iets moois voor onze jübileummarkt in september? FIETSTOCHT. donderdag .2 .juli hebben we onze jaarlijkse fietsdag met picknick. We fietsen deze keer een route in het mooie brabantseland, met veelal rustige wegen en veel natuurschoon. U gaat toch ook mee???? Want het beloofd .zeer zeker weer een gezellige dag te worden. De route is ca.58 km. voor de hele dag.. Er wordt op tijd gerust. Brood-- drinken en eventueel fruit zelf meenemen voor de picknick, en een badlaken of plaid om tijdens de rustpauze op te gaan zitten. We vertrekken 's morgens om 9.30 uur aan het gemeenschapshuis en hopen om 18.00- 18.30 uur weer thuis te zijn. Bij twijfelachtig weer over het wel of niet doorgaan van de fietstocht, k.unt u bellen bij Tru.us Cornelissen tel 88850 of bij Bertha Geurts tel. 82141, maar laat ons net als andere jaren hopen op stralend fietsweer op 2 juli a.s. TE KOOP: Stam- struik- en hang-FUCHIA'S Verschillende soorten geraniums en margrieten. J.Heesen, Horsterweg 11, Leunen. FANCY FAIR C0ME0 Comeo, werkgroep voor missie-en ontwikkelingshulp MiSSIECUJB te Venray, houdt op zaterdag 27 en zondag 28 juni a.s. weer de jaarlijkse fancy fair. Het fameuze rad van avontuur draait er weer en tal van attrakties bieden jong en oud kans op aantrekkelijke prijzen. Laat deze kans niet voorbij gaan. De opbrengst is voor de missionarissen en ontwikkelingshel pers van Venray en omgeving, ook Leunen deelt mee. Plaats; Op het sportterrein van het Vincent van Gogh Instituut (voorheen Sfc.Servatius) ingang Oostsingel, Tijd: op beide dagen van 13.30-17,30 uur en van 18.30 - 2:3,30 uur.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1992 | | pagina 9