7 S - V. LS'JKEN AFD; JEUGD Sportweekend 1992 11 er? 12 juni Het "sportweekend voor de F,' E en D Jeugd zit er weer op. De indianen hebben onder de meest fraaie weersomstandigheden hun programma afgewerkt Slaap en zon lieten zaterdag de meest dappere indiaan bijna kapituleren. Wij willen op de eerste plaats bedanken de mensen die dit jaar hebben meegewerkt. Cafe MArtens bedankt voor het lenen van tafels en stoe len. Elektro P.v. Staveren uit Leunen bedankt vo.or het ter beschikking stellen van TV en Video waardoor de jeugd toch. nog de voetbalwedstrijd Nederland-Schotland heeft kunnen zien. Alle jeugdleiders die hebben meegewerkt bijzonder bedankt. Het was weer mooi en tot de volgende keer. Uitslag, finale Polio toernooi B Jeugd; Onze Bl.-jèugd heeft de finale van dit toernooi gewonnen. Spelers en leiders van harte gefeliciteerd met dit behaalde resultaat. STEEG - NEEJS Nou, dat is wel eens beter gegaan dat toernooi van -1 AC Hento, Het begon goed maar daarna was het wel mooi. t ij afgelopen. Een keer winst, een keer gelijk en. twee keer verlies waren dê resultaten. En verliezen alia, dat kan gebeuren maar van onze grootste rivalen de Kleppers en 't Huukske is wel erg pijnlijk. Dat moeten we nou v/eer een heel jaar en misschien wel langer uitgebreid aanhoren. Ik geloot dat ik'Ted maar weer eens moet bellen. In Zweden hebben" ze.hem niet nodig en ik vraag me toch wel af waar dat mindere toernooi door komt. Misschien die lekkere vettige-hamburgers tussendoor. Maar ja, je moet tenslotte toch ook eten hé, niet dan, en lekker waren ze. Dat dit nou net gebeurd als onze jongste supporter eens komt kijken is ook minder prettig. Wat zou die er van denken? Hij kan het nog niet vertellen en. volgens mij moeten we daar maar blij mee .zijn. In de z.o- meravondcompetitie gaat het hopelijk beter» Daar zitten we namelijk nog volop in'de race en die prijs hebben we nog nooit gehaald. Dus opstropen die mouwen en... UitvSlag: 6e plaats. Programma; zaterdag 27 juni toernooi Bonte Koe en dinsdag 30 juni FC de Steeg - A.M.C.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1992 | | pagina 8