Blees 8 HAMSOKXE ST. CATHARINA Donderdag 28 mei: om 9.30 uur komen we bij elkaar om de communicantjes van Leunen naar de kerk. te brengen. De pro.cessiemars die wij zullen spelen is geschonken door Pastoor Ewal.s, Vrijdag 29 mei: Om 19.45 uur verzamelen bij de Brink, Wij brengen om 20.00 uur een serenade aan het Gouden bruidspaar Koenen-Janssen Dinsdag 2 juni: Start DONATEURSAKTIE Zaterdag 6 juni: van vijf tot zes uur concert in Broekhuizen. MGRRONCKEN TOURNOOI Zaterdag 23 mei behaalden de volgende muzikanten het vermelde resultaat Christa Heesen: 89 punten Erik Litjens: 92 punten Ellen Gal: 100 punten. STEEG - .NEEJS Lekker zonnetje, prettig temperatuurtje een potje voetbal en daarna met z'n alle nakletsen op een hoopje in het gras, wat wil je nog meer. Niks toch of het moet een lekker koel pintje zijn. Zo zag het er maandagavond ongeveer uit, prima dus, We voet balden tegen de Rijkspolitie van Horst en. ik zeg niks meer over ambte naren, poepoe, We begonnen wel goed en kwamen op voorsprong maar daarna kregen de politiemannen meer grip op :de wedstrijd. Dit leverde de gelijkmaker op én meteen na rust zelfs een voorsprong. Het was dat ze daarna de teugels een beetje lieten vieren anders was het over en sluiten geweest. In plaats daarvan kregen we weer ruimte en konden de achterstand zelfs nog omzetten tot winst. Uitslag; 3-2 Gescoord; Ron Vuilings 3.x. Op woensdag was het volgende zomeravond gebeuren tegen de Zwarte Duivels. Die voetballen altijd lekker vrijuit en dit zijn daarom al~ tijd fijne wedstrijden, We liepen te puffen in onze trainingsjacks want er waren geen reserveshirts, 0£ het daaraan lag weet ik niet maar bij rust. stonden we met 0-1 achter. De tweede helft ging het daarna éen stuk beter. We kwamen al vlot gelijk en kansen waren er zat. Maar 17 ra*was te weinig vandaag, dus daar bleef het bij. Uitslag 1-1 Gescoord; Ger Litjens. Programma woensdag 3 juni FC de Steeg - Steppin In (de te kloppen ploeg., dus der an). ERËNlC.tNfiO CArtvOfTSAt-VËRËNiCfNG

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1992 | | pagina 9