5 DORPSRAAD LEUNEN. Jaarverslag 1991. Ingekomenstukken168. Uitgaande stukken: 15 Samenstelling Dorpsraad Leunen.. De samenstelling van onze dorpsraad is in 1991 niet veranderd. We hebben wel ondersteuning gekregen middels een nieuw lid:Dhr. A.Reintjes. Dorpenoverleg Als vertegenwoordigers naar het dorpenoverleg hebben enkele jaren dhr.H.Heidens en Mevr.M.Ruyten-Wanders gefungeerd. Laatst genoemde heeft te kennen gegeven met deze taak te willen stoppen. Dhr.C. Jeuken heeft zich bereid verklaard deze taak op zich te nemen. Elke vergadering van de dorpsraad brengen deze vertegenwoordigers ver slag uit van het dorpenoverleg. Publikatie. Van elke dorpsraadvergadering plaatsen we een kort verslag in dé Ruuper met de agenda en uitnodiging voor de eerstvolgende vergade ring, zodat alle inwoners van Leunen indien er belangstelling be staat voor een agendapunt in de gelegenheid worden gesteld onze vergadering te bezoeken. Wij vinden het prettig dat we hebben kunnen constateren dat de "publieke tribune" herhaaldelijk goed beset was. Het aantal bezoekers op onze vergaderingen was 21. Recepties en evenementen. In L991 is onze dorpsraad 12 keer vertegenwoordigd geweest op re cepties of evenementen. Woningbouw. De dorpsraad Leunen heeft zich het afgelopen jaar sterk ingezet om een toezegging te verkrijgen tot het bouwen van bejaardenwoningen. Middels een enquête hebben we onderzocht hoe groot de behoefte aan bejaardenwoningen in Leunen is. Het resultaat van dit onderzoek hebben we voorgelegd aan wethouder Kersten, en dhr. de Jong van de woningbouwvereniging, We kunnen nu mededelen dat onze inzet posi tief resulteert in het verwezenlijken van 5 bejaardenwoningen. Dorpennota De dorpennota kwam vaak ter sprake op onze vergaderingen. De inde ling van Leunen in cat.2 in de conceptnota is vaak een punt van dis cussie geweest. Enige opheldering bracht wethouder Kersten die in dit verband onze dorpsraadvergadering van 9 sept. bezocht. Alle raadsleden en commissieleden hebben we schriftelijk op de hoogte ge bracht van onze problematiek rond een nieuw te verkrijgen bestem mingsplan en de behoefte aan bejaardenvoningen in Leunen. Buurtverenigingen De dorpsraad Leunen heeft in 1991 een enquête gehouden onder de in woners van Leunen die nog niet aangesloten zijn bij een buurt- of

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1992 | | pagina 6