RXJX'T.SRCt-U3 ONS GENOT Uitslagen kringwedstriid te Castenray 5-april 1992 klasse Z1 Sandra v d Ven met Casper le prijs klasse Ml Jan Vlemmix met Eldorado 2e prijs klasse LI Moniek Periks met Erebe 4e prijs klasse Li Jac Hendrickx met Ewald ie prijs Uitslagen concours te Ysselsteyn op 12 april 1992 Achttal klasse M 3e prijs klasse Ml Jan Vlemmix met Eldorado 4e prijs klasse L2 Rene Voermans met Banner 4e prijs klasse LI Nicole Periks met Dahastrona 2e prijs klasse LI Moniek Periks met Er.ebe le prijs Klasse LI Jac Hgndrickx met Ewald le prijs STEEG - NEEJS Zaterdag was het eerste dagje dit jaar dat we met zulk stralend weertje konden gaan voetballen. Dat C|' zonnetje werkt volgens mij ook op de stemming., want ;/d-,vi .«--r.die was opperbest. FC Oosteriek was de tegenstander en na een vlot begin van de wedstrijd zakte het tempo langzaam weg. Kansen kwamen er toch rnaar het duurde tot halverwege de eerste helft voordat we er eentje binnen prikte. Poor een onver wacht schot uit de draai werd hun keeper verrast en was het 1-0, We waren de betere vandaag en bleven het overwicht de hele wedstrijd houden. Ik durf over de rest van de wedstrijd bijna het vergelijk met ajax zondag te maken. Kansen waren er in ieder geval volop en alleen Toon "de grieze" was af en toe lastig. Toch namen we nog ruim af stand door 3 keer te scoren en daarmee dezelfde uitslag te behalen als in de laatste wedstrijd.. Uitslag: 4-0, Gescoord: Martien Vullings, RBmco Rossen, TonnieTheunis en Peter Verstappen. Uitslag zaalvoetballers; 3-1 winst Programma;17-4 Fc de Steeg - Fc 't. Veulen 18-4 FC de Steeg - Zwarte Duivels 22-4 FC de Steeg - Anjer Boys, Dus we kunnen der an!!

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1992 | | pagina 14