a HA.BHO.N X S ST* C ATHA r* X NA 0 U I? I J Z E R A K. T I E Afgelopen zaterdag hebben wë onze oudijzeraktie gehou den.. Echt waar, maar u gaf met u allen maar liefst 78.000 kilo oudijzer met ons mee. HArtelijk dank voor ledereen die op welke manier dan ook zijn bijdrage heeft geleverd. Een speciaal woord van dank aan het adres van GRA.NICO te Veulen, ons over.slagter.rein.. Sol 1stenconco.ursOndanks het zeer mooie lente-weér was er veel belang stelling voor de muzikanten die een optreden verzorgden. Bij de solis ten gingen de limburgse.vlaaien naar Christa Heësen en Ellen Gal. Bij de ensembles werd de winst opgestreken door het duo Barry Smits en Heiderieke Helderts en het duo Rudy Kuenen en Jan Voesten.. Verder programma; -om 11.00 uur jeugdjaarvergadering in de Brink te Leunen, -meiboomplanten te Leunen -serenade voor het gouden bruidspaar van Meyel te Leunen -solistenconcours Merselo -opluistering communiefeest te Veulen -opluistering communiefeest te Heide -donderdag, uniformen afpassen, -presentatie van de nieuwe uniformen -opluistering communiefeest te Leunen -serenade voor het gouden bruidspaar Koenen te Leunen -start donateursaktie -concert te Broekhuizen van 5 tot 6 uur, -peeltournool voor drumband -afsluiting wandelvierdaagse te Venray -serenade voor de rector te Veulen -heimatfeesten van de blaaskapel -barbecue-avond voor de harmonie en drumband -muziekfeesten -federatief tournooi 26 november -concours te Veldhoven. 26 april 1 mei 2+3 mei 3 mei 10 mei 14 mei 24 mei 28 mei 29 mei 2 juni 6 juni 13 juni 21 juni 5 juli 11- 12 juli 17 juli 25- 26~27~sept 4 oktober VOLKSTUINTJE te huur bij van Bêrlo, Scheiweg 4, te Leunen.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1992 | | pagina 12