HERINRICHTING RABOB&MK LEUNEN Menigeen van u zal zich de afgelopen weken afgevraagd hebben of de herinrichting van de Rabobank Leunen noodzakelijk was, terwijl de nieuwbouw slechts 4 jaar achter ons ligt. Toch kan deze vraag alleen maar positief beantwoord worden. De ontwikkelingen in de bancaire dienstverlening gaan snel. Hierbij staan kwaliteit en service naar de cliënt centraal* Door het succes van de geldautornaat én de hoge acceptatie graad door u als cliënt bleek de kasbox c.q. de snelkas overbodig geworden. Daarnaast is het aanbod van handgeschre ven opdrachten sterk verminderd en vervangen door electronic sche middelen. De bank verwacht dat dit proces zich in de toekomst verder voort zal zetten, moet hier tevens denken aan het betalen met allerlei soorten nieuwe betaalmiddelen bv, bankpassen, creditcards, telebankieren en automatische afschrijvingen. De medewerkers van de Rabobank krijgen door deze ontwikkelingen meer gelegenheid u als cliënt van een gedegen advies te voorzien. De balies zijn op dit bedienings concept aangepast en uitgerust met moderne hulpmiddelen zo*1 een personal computer. Door diverse afscheidingen is gezorgd voor extra privacy naast de bestaande spreekkamers.. De reizenafdel.lng heeft een andere en ruimere plaats gekregen, die u bij binnenkomst links in ons kantoor aantreft. Aan de rechterzijde is een aparte spreekhoek gecreëerd voor bedrijven- en verzekeringen advise ring, De geldhandelingen- en de adviesbalies zijn voorzien van een zeer geavanceerde machine (de cash-boy) die beperkte gelduitgifte per cliënt doseert. Dit heeft weliswaar tot gevolg dat u in een enkel geval gevraagd wordt een momentje te wachten maar het systeem garandeert een optimale veilig heid voor de kiiënt en de medewerkers van de bank. Graag nodigen wij u uit de bank te bezoeken, en het nieuwe concept te beproeven. Voor een afspraak op het gebied van de diverse vakgebieden kunt u vragen naar: -Verzekeringen Theo Driessen en Twan Claessens -Reizen José de Weert-van pijck en Jacqueline Boots-Roodbeen -Partikulieren adviezen José de Weert-van Dijck en Jan Geurfcs -Partikulieren balie Jacqueline Boots-Roodbeen en Bianea Vervoort -Bedrijven adviezen Maria Philipsen-Reintjes en wim Bens Als laatste vragen wij u vriendelijk, voor uw geldopnamen van de betaalrekening zo veel mogelijk gebruik te maken van de geldautomaat, dit bevordert een snelle doorstroming aan de balie. Met vriendelijke groeten, wijn T<G. B direkteur. Rabobank Leunen.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1992 | | pagina 10