DORPSRAAD LEUNEN Bij deze nodigen wij u uit voor de openbare dorpsraadvergadering op 11 november 1991 in "De Brink". aanvang 20.00 uur. Agenda 1.OPening 2.Notulen vorige vergadering 3.Evaluatie bezoek de heer R. de Jong 4.Ingekomen stukken en mededelingen 5.Verslag diverse afgevaardigden 6.Rondvraag en 7, Sluiting. G.van Ham secr Verslag vorige vergadering. Op de vergadering van 14 oktober was de heer de Jong, voorsitter van de woningbouwvereniging, aanwezig. In de toekomst zal de woningbouw zich het meest toespitsen rond de steden. De dorpsraad Leunen heeft moeite met dit landelijk en provinciaal beleid. De sociale woningbouw zal duurder worden. Zo zal de huurprijs voor de nieuwe te bouwen bejaardenwoningen rond de 700,komen te liggen. Het is voor de woningbouwvereniging onmogelijk om in kleinere aantallen goedkoper te bouwen. In leunen zullen de ingeschreven bejaarden benaderd worden om na te gaan hoe groot de behoefte hier is aan bejaardenwcningen. Van het resultaat zal de dorpsraad de woningbouwvereniging in kennis stellen. van jjam HERHAALDE OPROEP HERHAALDE OPROEP. De dorpsraad Leunen heeft dringend behoefte aan mensen uit Leunen die zitting willen nemen in de dorpsraad. Vooral leden uit het verenigingsleven willen wij vragen om als afgevaardigden onze dorpsraad te komen versterken. Onze openbare dorpsraadvergadering kunt u altijd vrijblijvend bezoeken. Interesse? Geeft u zich dan op bij het secretariaat of bij een van de bestuursleden. G.van Ham, secretaresse, Mr. de Haanstraat 18. tel. 10642 JEUGDPRONKZITTING 1991 Iedereen die zich heeft opgegeven verwachten we zaterdagmiddag 16 november a.s. om 15.00 uur in De Brink. Gelieve één goed cassettebandje mee te brengen. Heb je nog problemen of wil je je opgeven dan kun je bellen naar; Leo Willems tel. 85435. 5

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1991 | | pagina 6