14 AKTIE JANTJE BETON Dit jaar wordt in ons land voor de 23e keer de Jantje Betonkollekte gehouden. DE kollekte vindt plaats van 3 tot 9 november. In deze week zullen mensen van peuterspeelzaal 't Ukkenest en leden van Scouting Don Bosco hiervoor bij u aan de deur komen. Deze landelijke aktie vraagt uw steun voor het jeugdwerk in al zijn facetten. Bovendien ontvangt de organisatie zelf de HELFT van de opbrengst uit onze Leunse gemeenschap, zodat er weer nieuwe materialen e.d. aangeschaft kunnen worden Helpt u ons ook? Alvast onze hartelijke dank! Peuterspeelzaal 't Ukkenest en Scouting. Don Bosco. FC DE STEEG - nieuws Voordat de wedstrijd van deze week aan bod komt even een korte om schrijving van een toepasselijk woord en dat woord is; Bikkele In het Venray's betekend het knikkeren. Op het voetbalveld betekend dat hetzelfde met. de toevoeging dat er gewerkt moet worden voor die knikker. En als er echt gebikkeld moet worden dan moet je bij FC 't Veulen zijn. Ze bewaren dat meestal voor speciale gelegenheden en voetballen tegen de Steeg is zo'N gelegenheid. Dat was zaterdag en vanaf de aftrap ging het loos waardoor wij niet aan voetballen toe kwamen. 'T Veulen kreeg verschillende kansen waarvan ze er eentje benutten. Dit konden we nog rechttrekken en vasthouden tot de rust. In de tweede helft hadden wij het voordeel van de wind, ging het voetballend beter en we kregen kansen. Precies op dat moment viel er een gaol aan de andere kant en moesten we weer op jacht naar de ge lijkmaker. Dit wilde niet meer lukken ondanks enkele goede kansen. We verloren dus deze wedstrijd vooral omdat hun op een punt sterker waren en dat punt is. BIKKELE. Uitslag; 1-2 Gescoord;Geert Jenniskens Uitslag zaalvoetballers; weer 4-3 winst Programma; FC de Steeg- FC Oosteriek aanvang 15.00 uur. .guiten ra fi Lr awiuit. ypi vb w

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1991 | | pagina 15