n der grote pijlers is OE GOUDEN KNOL" De hoogste onderscheiding van de "Knölleke's" THEY HENDRIX Ongeveer 35 jaar geleden kwam They samen met zijn vrouw Jo naar Leunen. Hier nam het jonge paar een boerenbedrijf over. Met hard werken is dit bedrijf uitgegroeid tot een volwaardig agrarisch bedrijf, wat momenteel als maatschap, samen met een zoon gerund wordt, uitgekiende aardbeienteelt anno 1991. Ondanks zijn drukke werkzaamheden ging They trouw in zijn geboorteplaats Swolgen voetballen. In Leunen was er op dat moment nog geen competitie. Vanaf 1963 kon They zijn voetbalkwaliteiten tonen op het oude voetbalveld bij de MolenhofDaar werd in het eerste jaar ook een kampioenschap behaald. Zo stond hij aan de wieg van S.V. leunen. Van geblesseerde voetballer naar vlagger om vervolgens van wedstrijdleider naar het bestuur over te stappen. Vanaf 1973 als voorzitter heeft onder zijn leiding S.V. Leunen een onstuimige groei meegemaakt. Zo maakte They vele grote momenten mee o.a. de uitbreiding van sportpark en accommodatie's, de naamgeving, Het Klaverblad, het zilveren jubileum en de straatvoetbaltournooien, welke niet meer weg te denken zijn in onze gemeenschap. Als afscheid van de voetbalclub heeft hij zijn tomeloze energie aangewend om als afronding de tennisvelden van de grond te krijgen. Wat in een recordtijd als uniek vermeld mag worden. Ook bij de Carnavalsvereniging was hij geen onbekende. Na jarenlang lid van de Raad v. Elf te zijn geweest werd hij in 1972 als Prins gekozen. Dankzij zijn stuwende kracht bij onze wagenbouw haalden wij in Venray vele jaren achterelkaar de Piëlhazencup. Op basis van deze gegevens heeft het Bestuur van Carnavalsvereniging "'t Knölleke" besloten om They na het beeindigen van zijn voorzitterschap bij SV Leunen te belonen met de allerhoogste onderscheiding, welke wij in Leunen kennen. Wij hopen dat They samen met zijn vrouw Jo, hun kinderen en 6 kleinkinderen, temidden van de Leunse gemeenschap, deze onderscheiding met gepaste trots in een goede gezondheid nog heel lang mag Wij nodigen iedereen uit aanwezig te zijn bij deze plechtige uitreiking op zondag 6 januari 1991. In Gemeenschapshuis "De Brink" Leunen, aanvang 14.00 uur. Tot ziens,

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1990 | | pagina 14