16 L V B VEULEN Dopjessparen Eindelijk is het dan zover, de beloofde container is er. Op het terrein van de gemeentewerf in de Acaciastraat 12 naast de brand weerkazerne. U kunt nu voortaan al uw gespaarde dopjes daar naar toe brengen. Iedereen kan dat. De openingstijden zijn: Maandag t/m donderdag van 8.00-12.00 uur en van 13.00-17.00 uur. Vrijdags van 8.00-12.00 uur. Denk aan het goede doel, en het milieu. Blijf sparen en lever de dopjes in. Donderdag 20 dec. Adventsviering om 19.30 uur H.Mis in de kerk. Daarna geeft de heer F.van Gassel een lezing over "wat houdt diaken zijn in". Daarna gaan we ieder 'n kerststukje maken, geholpen door 2 leden van onze afdeling. We brengen zelf mee: vaas of schaal, kaars, groene takken of bloemen, schaar of tang voorzien van naam, gips of oase. Wij hopen dat 't een gezellige avond wordt en vele leden aanwezig zijn. Dat 't een mooie afsluiting van onze vereniging is van het jaar 1990. Bezinningsdag 29 jan 1991 in Heeswijk. Vertrek om ca.8.30 uur. Kosten incl. koffie,thee, diner en bus 42,50. Deelneemsters met 'n dieet dit even laten weten. Thema is:" Gerechtigheid..voor ons,door ons", voor meer informatie's in Peel en Maas van 20 dec. OPgave bij M.Spreeuwenberg, tel 81904 tot en met 20 december DORPSRAAD VEULEN Op dinsdag 18 december om 20.00 uur houden wij de dorpsraadsverga dering in de Hoefslag. Agenda 1Opening en notulen 2. Ingekomen stukken en mededelingen 3. Bespreking procedure behandeling van kerkdorpennota. Belangri jk. De bespreking zal gaan over de invulling van de in het voorjaar van 1991 uit te brengen nota over de kerkdorpen. Alle mogelijke knelpunten zoals: Woningbouw, bereikbaarheid, verkeer, ruimtelijke indeling, landschap enz. zal via onze inbreng verwoord gaan worden in die nota. Iedereen, en zeker afgevaardigden van diverse verenigingen die hierover willen meedenken zijn welkom op deze bijeenkomst. Het gaat om de toe komst van ons dorp. 4. Verdere aktuele punten 5. Rondvraag- Sluiting.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1990 | | pagina 17