12 RABOBANK GEEFT VOLLE PROCENT KORTING OP HYPOTHEKEN De Rabobanken in de regio Venray en de Maasdorpen hebben gezamenlijk besloten de rente voor een gecombineerde hypotheek één procent lager te stellen dan gebruikelijk. Deze extra lage rente geldt voor de combinatie van Starthypotheek en Spaar-Optimaalhypotheek. Het beste van twee De gecombineerde hypotheek draagt het beste van twee hypotheken in zich. De Starthypotheek kent een bijzonder lage rente bij de start, terwijl de Spaar-Optimaalhypotheek zich onderscheidt door het fiscale voordeel dat al snel kan oplopen tot enige tienduizenden guldens. Men kan ook kiezen uit looptijden van 3, 5, 10 of 15 jaar vaste rente en de 30-jarige Rente Stabiel. Rechtstreeks overleg Zowel kopers van nieuwe huizen als van bestaande woningen kunnen kiezen voor de profijtelijke hypotheekcombinatie. Door de scherpe rentetarieven worden de mogelijkheden om te kopen vaak ook iets ruimer. Daarom is het verstandig eerst met de Rabobank te praten alvorens de huizenmarkt op te gaan. Door zelf met de Rabobank in overleg te treden, krijgt de koper het scherpste rentetarief dat mogelijk is. Plaatselijke bekendheid EI Rabobank biedt belangstellenden een uitgebreid assortiment hypotheken. Afhankelijk van ieders persoonlijke situatie adviseert de bank, na een uitvoerige analyse, een bepaalde hypotheek. Om verdere beslissingen goed te kunnen overwegen, maakt de Rabobank nauwkeurige vergelijkingen, inclusief de fiscale aspekten. Deze specialistische adviezen worden gegeven door terzake kundige hypotheekadviseurs. Zij kennen de mogelijkheden door en door en helpen kopers adequaat op weg. Financieel, fiscaal en economisch. Bovendien kent de Rabobank de plaatselijke situatie als het gaat om kopen en verkopen van woningen. Gunstige tarieven De Rabobank verwacht dat de Spaar-Optimaalhypotheek ook dit jaar nog sterk in de belangstelling staat. Deze verbeterde levenhypotheek is in korte tijd de belangrijkste hypotheek geworden. Dit wordt veroorzaakt door de aantrekkelijke fiscale kenmerken en gunstige prijsstelling. Met name de premie voor de levensverzekering als ook het rentetarief behoren tot de laagste in de markt en de Rabobank geeft aan dat dit voorlopig zo zal blijven.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1990 | | pagina 13