DORPSRAAD LSUNEN Verslag dorpsraadsvergadering 8 oktober 1990. Ons werd medegedeeld dat de speeltoestellen aan de Verkleystraat zullen worden hersteld en dat de crossbaan aan de Urbanusweg zal worden gemaaid. In verband met een eventueel rooien van de bomen aan de Trijnestraat zullen de reacties van de bewoners aldaar en de dorpsraad worden gepeild door de gemeente. De plattegrond van Leunen is geplaatst naast de brievenbud. Hierover zullen wij contact opnemen met de gemeente omdat naar onze mening Leunen er niet volledig opstaat. Namens het dorpenoverleg vertelde Mevr.Ruyten dat er een klein boekje is verschenen "Kleine Kernen" wijzer. Zeer geschikt om mee te werken door de dorpsraden. Naar aanleiding van een provinciaal onderzoek is gebleken dat het aantal inwoners in de kleine kernen terugloopt als gevolg van de gezinsverdunning, en een te geringe toename van woningen in de kleine kernen. Leunen heeft momenteel 1988 inwoners. Wat betreft het nieuwe stadsplan van Venray heeft de initiatief groep on som een mening gevraagd. Wij hebben hiet positief op gereageerd. Bij deze nodigen wij u uit voor de openbare dorpsraadvergadering op 19 november 1990 in de Brink. Aanvang 20.00 uur. Agenda: 1.Opening 3.Notulen vorige vergadering 5.Verslag diverse afgevaardigden 7.Sluiting 2.Eerste rondvraag 4Ingekoraenstukken en mededelingen 6.Tweede rondvraag G. vHamsecretaris DAMESGYMCLUB LEUNEN Willen de dames die de contributie nog niet betaald hebben dit alsnog doen. Liefst zo spoedig mogelijk. Banknr1281.21009 t.n.v. Damesgymclub, ondervermelding van naam adres. KNfil.l.F.KES EN KNÖLL1NNEKES De kaartverkoop van de zittingsavonden vergeten!!M Geen nood! Het zittingscomitee p/a Henk Meijers, Hooipas 8, heeft nog enkele kaartjes voor de vrijdagavond (23 nov) beschikbaar 10,(tel 10542). Laat deze kans niet voorbij gaan.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1990 | | pagina 6