Bisdom Roermond sluit Willibrordjaar in Susteren. 3. 10 NOVEMBER: GEBEDSDAG VOOR ROEPINGEN. Op zaterdag 10 november zal het bisdom Roermond liet Willibrordjaar officieel besluiten in Susteren. Die dag zal in het leken staan van het gebed voor roepingen, overeenkomstig de oproep van Christus zelf: 'Vraagt de Heer van de oogst, arbeiders te sturen om te oogsten". We bidden om goede priesters, diakens en religieuzen. Al om 9.00 uur zal er bij het station in Sittard een voettocht van jongeren Vertrekken naar de Amelbergakerk te Susteren. Uiteraard is iedereen welkom om zich daarbij aan te sluiten. Jongeren die willen deelnemen, worden verzocht om zich even te melden bij de Jongerenpastoraal, tel. 04750- 86888 of 86824. Maar je mag ook meegaan als je niet aangemeld bent. Om 11.00 uur zal er een pontificale Hoogmis zijn voor roepingen in de Amelbergakerk, met als hoofdcelebrant Mgr. Dr. J.M. Cijsen, bisschop van Roermond. De viering wordt opgeluisterd door het kerkelijk zangkoor van de parochie. Aansluitend is er gelegenheid om in een tent bij de kerk een broodje met een kop koffie te gebruiken. Tegelijkertijd is er gelegenheid om tot 14.00 uur de kerkschatten te bezichtigen. Om 14.00 uur wordt in de kerk het Allerheiligste uitgesteld, waarna aanbidding om de intentie van de roepingen bij God aan te bevelen. De dag wordt dan om 15.30 uur besloten door Deken H. Kuyer van Susteren, met een plechtig lof. In de middaguren is er ook nog gelegenheid om een tweetal dia-series te bezichtigen die betrekking hebben op het Willibrordjaar. Gedurende de dag zullen ook de evangelisatie, de gezinspastoraal, roepingenpastoraal en de SERRA-beweging aanwezig zijn en zich presenteren aan de bezoekers. AKTIVITEITENKALENDER 8 nov. Oliebollenaktie Ponyclub 23 nov. Zittingsavond 24 nov. zittingsavond. 25 nov. Jeugdpronkzitting. 25-26 dec. Kerstmis 31 dec Oudjaar.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1990 | | pagina 4