INSCHRIJVING PEUTERS- INSCHRIJVING PEUTERS- INSCHRIJVING PEUTERS Zoals u weet, kunnen de peuters van Leunen enkele ochtenden per week op de Peuterspeelzaal 'T Ukkenest fijn met elkaar spelen. U kunt Uw peuter hiervoor opgeven op onze inschrijfochtend. Deze wordt gehou den on woensdag 7 november a.s. van 9.30 tot 11.00 u.op onze Peuter speelzaal in de Schakel,Kapelweg 4. De eerstvolgende inschrijving is in mei van het volgend jaar. De peuters worden volgens leeftijd op de Peuterspeelzaal geplaatst. Voor een goede organisatie is het echter noodzakelijk dat we weten hoeveel peuters van onze speelzaal gebruik maken. Wilt u daarom uw peuter tijdig opgeven! Mocht u woensdag 7 november verhinderd zijn, wilt u dan kontakt opnemen met Anny Lucassen, tel 10239. Wist U dat -de speelzaal er is voor peuters uit Leunen van 2 tot 4 jaar -we met drie speelgroepen draaien, nl.één groep komt spelen op maadag en donderdagochtend, één groep op maandagmiddag en woensdag ochtend en één groep op dinsdag en vrijdagochtend -de ouderbijdrage 29,50 of 32,per maand is -de openingstijden zijn van 8.30 tot ll.SOu en 13.00 tot 15.00 u Met vriendelijke groeten,Leidsters en bestuur Peuterspeelzaal 't Ukkenest. LEL-HSTEN dinsdag 27 novembe De L.V.B. or; studiedag duurt Het ochtendprogramma gaat over de landbouwnota van de Provincie Limburg. Er zal verteld worden waarom de landbouwnota is geschreven, wat er in staat en wat er verder mee gebeurt. Er is voldoende gelegenheid om met de inleider van gedachten te wisselen over de inhoud van het landbouwbeleid voor onze Provincie. In de middag wordt ingegaan op het ondernemerschap van man en vrouw. Zeker in een periode van een opeenvolging van de ene beperking na de andere, is het verstandig na te gaan, hoe er thuis omgegaan kan worden met deze beperkingen. Deelname is mogelijk voor alle L.V.B.-leden. De kosten bedragen 25, (koffie, lunch en informatieboekje). Opgave tot 31 oktober bij Wies Weys, tel 83192.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1990 | | pagina 13