WEEKENDDIENST HUISARTSEN 3 Voor de patiënten van W.Bloemen, R.Gabeler, T.Lankveld, H.Schraven en J.Wittgen neemt waar: 6 en 7 oktober Dr. T.Lankveld, Langstraat 106, tel 83558 Voor de patiënten van P.Corver, G.v.Loon, F.de Munck-Keizer F.Schmeetz, D.Vercauteren, A.Coenen en J.de Vocht neemt waar: 6 oktober Dr. F.Schmeetz, Aronskelk 76, tel 85900 7 oktober Dr. G.van Loon, Paterstraat 60, tel 88800 Voor dringende gevallen kunt U terecht 's morgens van 10 tot 11 uur en 's middags van 5 tot 6 uur. DORPSRAAD LEUNEN Bij deze nodigen wij u uit voor de openbare dorpsraadvergadering op 8 oktober 1990 in De Brink. Aanvang 20.00 uur. Agenda: 1. Opening 2 Eerste rondvraag 3 Notulen vorige vergadering 4. Ingekomenstukken en mededelingen 5 Verslag diverse afgevaardigden. 6.Tweede rondvraag. 7 Sluiting. G.v.Ham secretaris. Verslag dorpsraadsvergadering 10 sept.1990. Allereerst willen wij u laten weten dat in verband met zijn benoeming tot gemeenteraadslid de heer J.Reintjes Hoef, is afgetreden als voorzitter van de dorpsraad. De heer H.Heidens van het Overbroek, de voormalige vice voorzitter heeft hem opgevolgd. Mevr. v.Bavel werd gekozen tot vice voorzitter en mevr. v.Ham blijft secretaresse. De gemeente berichtte ons dat het eenrichtingsverkeer in de Gussenstraat overbodig is geworden. De voorzitter meldde uit het dorpenoverleg de reactie's vn de diverse dorpsraden in verband met een evnetuele vestiging van een mestfabriek. Zowel met een vestiging op het industrie terrein Smakterheide als wel in het overschotsgebied ging men accoord. Wel in dit laatste geval dienen de of en aanvoerwegen dan verbeterd te moeten worden. Toen bleek het percentage gegadigden voor de kabel TV in de dorpen nog niet te zijn gehaald, en werd de beslissing uitgesteld tot 15 sept Naar aanleiding vanm klachten over vervuiling van de beek Vicarie weg ging een brief naar de gemeente. De lichten bij de Steeg zijn bijgesteld. Tenslotte bezocht de heer Martens ons met klachten over de bomen in de Bodenstraat.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1990 | | pagina 4