MUZIEKFEEST HARMONIE Na ons vorige muziekfeest is er weer een jaar voorbij. Een jaar waarin zich een aantal zaken hebben voorgedaan die zeker op termijn aanzienlijke financiële consequenties zullen hebben. Zo is er bv. sprake van een grote toename van het aantal leerling muzikanten. Hebben wij hun instrumenten thans op huurbasis ter beschikking,over enige tijd zullen wij toch tot eigen aankoop over moeten gaan. Het voorbije jaar was ook weer een periode gedurende, welke wij vele malen ten dienste stonden van de gemeenschap. Dit is dan ook de reden waarom wij u allen - jong en oud- willen vragen om uw steentje bij te dragen aan het welslagen van ons muziek feest op het sportterrein "De Vlies" te Veulen. VRIJDAG 28 SEPTEMBER: Vanaf 20.30 uur staat de groep"UNITY" garant voor een prachtige show. Dit sinds kort uit full-time professionals bestaande orkest, heeft met zijn vernieuwde muziekreportoire en een unieke light-show reeds vele male de jongelui uit Leunen, Veulen en Heide alsmede uit wijde omgeving avonden kunnen boeien. Wij hopen hun trouwe aanhang ook op vrijdag 28 sept, in de feest tent te mogen begroeten. Jongelui komt dat zien. Natuurlijk brengen jullie ook nog vele andere vrienden en bekenden mee. Steun uw harmonie, want die is er ook voor jullie. ZATERDAG 29 SEPTEMBER: Om 20.30 uur zal het bij u bekende dansorkest "De Drivers" gaan zorgen voor een gezellige ouderwetse dansavond. Een warm aangekleedde feesttent is de entourage waarin dat plaats vindt. In het verleden is gebleken dat een tent nog meer aantrekkingskracht heeft dan een zaal. Denk maar eens aan de vroegere kermisdagen. In verleden en vooral ook weer het afgelopen jaar hebben wij voor particulieren, maar ook voor diverse verenigingen gezorgd voor klinkende serenade's. Ook wij allen hebben daarvoor vrije tijd gespen deerd en dat deden wij graag. Wij hopen dat u met zeer velen deze avond zult aangrijpen om iets terug te doen. Maak er eens met u allen een gezellige avond van. Gooi als wijkvereniging, als voetbalclub, als korfbalclub, als ruiterclub, als handboogclub of anderzins de koppen bij elkaar en organiseer tesamen een mooi avondje uit in eigen dorp. Dat het orkest voor een fijne dansavond garant staat, weten velen nog van de vorige keer. Toen de avond voorbij was in de vroege ochtenduren kwam iedereen tot de ontdekking dat men de tijd was vergeten. Niemand immers was voortijdig vertrokken. En zelfs het orkest "De Drivers" liet toen weten:" wij hebben nog nooit meegemaakt dat het publiek zo massaal tot het einde blijft zitten." Mensen uit Leunen, Veulen en Heide, mobiliseert u uw troepen en stelt u op in de feesttent op de Vlies te Veulen op zaterdag 29 sept. Bij voorbaat hartstikke bedankt. vervolg op blz.7

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1990 | | pagina 7