16 X. V B VEOX-EN 27 sept, in de Hoefslag om 20.00 uur Milieu en huishouding gegeven door A.Bosman uit Venray. Op deze eerste avond van ons winterpro- gramma zijn alle leden hartelijk welkom. Ook nieuwe leden kom eens luisteren en kijken, hoe gezellig het er is. Als er nog deelnemers zijn voor een van de volgende cursussen bel dan. Cursus schilderen begint 1 okt. om half 2 bij Til Reintjes, Lorbaan. Cursus calligrafie begint 2 okt. bij M.Spreeuwenberg ora half 2, materiaal wordt meegebracht. Heb je zelf al een pen breng ze mee maar nog niet kopen. Kant klossen begint 2 okt. om half 2 bij M.Jacobs, Bruspas. Volksdansen: A okt. in de Hoefslag. Wenskaarten: Kan men zich nog opgeven. Cursus bloemschikken. In oktober willen we starten, om de veertien dagen, een morgen- middag of avond.Alleen de woensdagavond is nog vrij. Graag bij opgave vermelden welk dagdeel je het beste uitkomt. Deze cursus wordt gegeven in de Hoefslag. Opgave voor 24 sept. bij Maria tel. 86496 De contributie kan men op de eerste vergadering betalen, of via de bank. Dan wel liefst de meisjesnaam vermelden. De kosten zijn 35,— banknr 1281 06573 L.V.B. VEULEN. Willen de dames Wilma Mulders en Tiny Wismans het clubgebouw Boetsen in de week van 24-28 sept.Niet op dinsdag-of vrijdagmorgen, e sleutel bij A.Jacobs, Brugpas halen.. Voor AVRO'S service salon hebben we dit jaar geen plaatsen meer kunnen krijgen. Wel hebben we voor de Rons Honeymoon Quiz 25 stoe len gereserveerd. De opname's zijn op 20 november en het komt op de T.V. op 13 december. Vertrek om ca.16.30 uur in Eindhoven. Van daaruit gaan we met de bus naar Aalsmeer. Na de opname gaan we met de bus weer naar Eindhoven. In de bus krijgen we een lunch pakket. De kosten voor de bus lunch entree zijn 59,p.p. Opgave en betalen voor Maandag 24 sept. bij Maria v.Soest. Wees er snel bij want de eerste 25 opgave's zijn zeker van een plaats. De andere horen dit na 24 sept. TRIMCLUB VEULEN-HEIDE De trimclub vraagt nog enkele nieuwe leden uit LEUNEN en VEULEN. Leeftijd van 25 t/m 65 jaar. Iedere woensdag van 19.30 u tot 21.00 u in zaal Ysselsteyn. Inlichtingen J.Janssen tel.81607 Trimclub.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1990 | | pagina 17