4 L.V.B. LEUNEN Op maandag 3 september starten we weer met volksdansen en gymmen in L.V.B. verband. Dames die zich hierbij nog willen aansluiten, zijn van harte welkom. Kom gerust eens vrijblijvend kijken, of meedoen, het is de moeite waard. Het volksdansen is van kwart v66r 2 tot kwart vóór 3. Het gymmen is half 4. J De provinciale L.V.B. viert haar 60-jarig bestaansfeest Op 4 oktober a.s. zal dit jubileum geviert worden in de Roda-hal te Kerkrade. Het programma: Na een Eucharistieviering vindt het officiële gedeelte plaats. Hierna wordt het toneelstuk "Het interview" opgevoerd. Na de lunch wordt een inleiding gehouden in het kader van het thema "Leefbaarheid op het platteland". Het door L.V.B.-leden samengestelde jubileumboek zal hierna aange boden worden aan een prominent persoon. Het middaggedeelte zal muzikaal worden opgeluisterd door het zeer bekende Maastrichts Salon Orkest, o.l.v. André Rien. De kosten voor de jubileumviering zijn ƒ.20,(koffie en feestlunch). De reiskosten zijn voor rekening van de L.V.B. Opgaven tot 2 september bii Leny Direks, tel 85394. A.s. zondag 2 sept.om 10.30 uur OOGSTDANKVIERING te Castenray. Deze viering vindt plaats op een grasveld aan de Mattiasstraat, nabij gemeenschapshuis "De Wis". Na afloop is er gelegenheid tot het drinken van een kop koffie. HARMONIE STCATHARINA a.s. Vrijdag 31 augustus gaan we een serenade brengen bij José Claessens te Heeze. We gaan met de bus, en we vertrekken om 18.45 uur bij "de Brink" te Leunen. Zorg dat je allemaal op tijd aanwezig bent.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1990 | | pagina 5