vervolg van biz. 3 Buiten bovengenoemde inkomsten hebben we, mede dankzij de inbreng van de bouwkommissieop de kosten voor bestek en architect een bedrag van ca.35.000,kunnen besparen. Zoals U ziet is het doel, dat we ons gesteld hadden, bereikt. Wij zijn iedereen die zijn of haar steentje toe heeft bijgedragen hiervoor erg erkentelijk. Zonder Uw medewerking en/of bijdrage was dit niet gelukt. Onze oprechte dank hiervoor. Graag willen we hierbij ook Tonny Mertens bedanken die gedurende 2 jaren op een voortreffelijke manier de administratie heeft gevoerd van de aktierekening. Tonny, hartelijk dank voor het vele werk dat je voor ons gedaan hebt. Verslag bijeenkomst Algemeen Bestuur d.d. 9 juli 1.1. Deze bijeenkomst was, zoals afgesproken tijdens de jaarvergadering, belegd om een aanvulling te krijgen van het dagelijks bestuur. Helaas zijn we ook nu weer er niet in geslaagd om de 2 vakatures aan te vullen. Tijdens de vergadering ontstond er een diskussie over de vraag waarom er geen kandidaten te vinden zijn.Als reden werd o.a. gesuggereerd dat de verenigingen geen invloed zouden kunnen uitoefenen op het reilen en zeilen van het Gemeenschapshuis en dat er daarom geen kandi daten te vinden zouden zijn. De voorzitter weerlegt deze opmerking door mee te delen dat er met sommige gebruikers regelmatig overleg plaats vindt over de invulling van bepaalde aktiviteiten. Als voor beeld noemt hij het jaarlijks overleg met de karnavalsvereniging over de invulling van hun jaarprogramma. Iedere vereniging of gebruiker heeft deze mogelijkheid. Als men daar echter geen gebruik van maakt is het niet terecht dat dit het dagelijks bestuur wordt verweten. De voorzitter benadrukt nogmaals met klem dat het voor de verenigingen alleen maar gunstig is als ze hun invloed kunnen uitoefenen middels afvaardiging in het dagelijks bestuur. Het huidige bestuur zou zelfs graag zien dat het aantal bestuursleden uitgebreid zou worden tot 7 leden, zodat er een bredere basis is om kontakt te houden met de gebruikers. Vandaar nogmaals een dringende oproep om mee te helpen met het zoeken naar geschikte kandidaten. Minimaal 2 kandidaten ter invulling van de vakatures, maar liever nog 4 kandidaten, zodat het dagelijks bestuur ook uitgebreid kan worden. Wij vragen dit keer dus geen materiële of financiële bijdrage, maar Uw persoonlijke bijdrage. We vertrouwen erop dat U ons ook nu niet in de steek laat. Namens het dagelijks bestuur, voorzitter, Jac HAEGENS.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1990 | | pagina 5