Juffrouw Homy 25 Jaar op do St. Antoniussdtool to Vouten. Op vrijdag 29 juni ia het op de Antoniusschool in Veulen groot feest. HEVIXXJW HENNY DIREKS ia don 25 jaar verbonden als groepsleerkracht aan onze school. Samen met kinderen, leerkrachten en ouders willen wij dit vieren. Ifo hopen ook dat veel cud-leerlingen en andere belangstellenden de receptie of de Bucharistia-viering willen bijwonen. 25 jaar geleden vond er nog geen ingewikkelde sollicitatio-procedure met inspraak van de diverse geledingen plaats. Juffrouw Henny. kersvers geslaagd van do kweekschool, stapte naar de rector in 't Veulen en vroeg of er een betrekking was. De rector hield ruggespraak met het hoofd der school en de zaak was binnen een uur beklonken. Zo werd ze de vierde leerkracht van de lagere school en heeft ze tot nu toe eerst de eerste klas en later groep 3,4 en 5 onder haar hoede gehad. "De kinderen van vroeger waren meer gesloten; nu zijn ze spontaner, evenals de ouders die de school bijna "nooit" binnenkwamen", vertelt ze als ze terugkijkt op haar loopbaan. Als verandering binnen het onderwijs ziet ze Int verschuiven van de verantwoordelijkheden. "Vroeger zat je in je eigen hekje, je was verantwoordelijk voor je eigen klas; nu ben je verantwooidelijk voor de hele school 29 juni wordt er dus feest gevierd.'1! Het programma van de Jog ziet er als volgt uit; 9.30-10.00 uur - Verwelkomen van juffrouw Henny op school. 10.00-11.00 uur - EUcharist ie-viering. 11.00-12.00 uur - Kinderreceptie 13.30-15.30 uur - Feestmiddag 10.00-19.30 uur - Deceptie teaa Antoniusschool te Veulen.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1990 | | pagina 12