-Ó Uitslag ballonnenwedstrijd b.g.v. de heropening "De Brink". Eindelijk is hier dan de uitslag van de i ballonnenwedstrijd. Onze verontschuldiging dat het wat langer geduurd heeft dan de bedoeling was. Er zijn in totaal 11 kaart jes teruggekomen, waarvan het merendeel uit Duitsland afkomstig was. Voor de eerste prijs komen 2 kinderen in aanmerking omdat deze hun ballonnen aan elkaar hadden geknoopt. Ze zijn terecht gekomen in Ottweiler, in de buurt van NeuenkirchenDe winnaars zijn Frank Arts, Brienshoekweg 6 en Carlijn Pingen, Brienshoekweg 2a. Van harte gefeliciteerd. Alle kinderen, waarvan een kaartje is teruggestuurd, hebben inmiddels een prijs ontvangen. Herhaling oproep voor bestuursleden. WE willen opnieuw wwn beroep op doen om kandidaten in te zenden voor een bestuursfunktie. We willen graag op maandag 8 juli een alge vergadering houden waarin we het bestuur graag weer voltallig wil len maken. Tijdens deze vergadering komt er tevens een afvaardiging van de Stichting Zoraerzegels om een cheque van nog onbekende waar de aan te bieden. Dit n.a.v. een subsidieaanvraag in het kader van de aktie "Een ton..." We willen aan deze schenking, via de kran ten enige publiciteit geven. Het zou daarom erg prettig zijn als er dan van alle aangesloten verenigingen of stichtingen een of twee af gevaardigden aanwezig zouden kunnen zijn. Bestuur DE BRINK KORFBALCLUB ORANJE Uitslagen BONDSTOURNOOI Veghel. Senioren 3 5de plaats Junioren A 2de plaats Junioren B 5de plaats Pupillen 1ste plaats Mono's 3de plaats PROFICIAT Zaterdag 16 juni RUILBEURS van 10.30 uur tot in 'n kleedlokaal op 't Sportpark. oranje]

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1990 | | pagina 5