-&• Tijdens de afgelopen jaarvergadering van het Algemeen Bestuur van gemeenschaps huis "de Brink" bleken er geen kandi daten te zijn voor het aanvullen van de 2 vakatures die binnen het Dagelijks Bestuur zijn ontstaan. U kunt zich waarschijnlijk voorstellen dat het erg moeilijk is om met 3 in plaats van 5 bestuursleden de stichting gezond te houden. Vandaar dat we een dringend beroep doen op de besturen van de bij "de Brink" aangeslo ten verenigingen, Stichtingen of instellingen om mee te helpen bij het vinden van geschikte kandidaten voor het Dagelijks Bestuur. Ook zouden we een beroep willen doen op de leden van genoemde verenigingen om, in overleg met hun bestuur, een kandidaatstelling te overwegen. Voor de komende jaren is een goede exploitatie van "de Brink" onze grootste zorg. Wij zouden graag zien dat dit een zorg is die door een breed publiek gedragen wordt. Een Dagelijks Bestuur van 5 personen is hierbij een absoluut minimum. Helpt U mee om ons uit deze bestuurlijke crisis te halen??? Wij willen graag binnen 6 weken weer het Algemeen Bestuur oproepen om een compleet Dagelijks Bestuur te kiezen. Kandidaten kunnen zich opgeven bij de sekretaris: Jos Kusters, Trijnestraatl, tel.87503. Bij voorbaat laak voor W inspanningen.^^ Ge„e„chapshuls De Brink WEEKENDDIENST HUISARTSEN Voor de patiënten van W.Bloemen, R.Gabeler, T.Lankveld, H.Schraven en J.Wittgen neemt waar: 19 en 20 mei en 24 mei Hemelvaartsdag Dr.J.Wittgen, Langstraat 106, tel 86082 Voor de patiënten van P.Corver, G.v.Loon, F.de Munck-Keizer F.Schmeetz, D.Vercauteren, A.Coenen en J.de Vocht neemt waar: 19 en 20 mei en 24 mei Hemelvaartsdag Dr.P.Corver, Kennedyplein 8, tel 81393 Voor dringende gevallen kunt U terecht 's morgens van 10 tot 11 uur en 's middags van 5 tot 6 uur.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1990 | | pagina 5