tMmmmm m mmmm m 's Middags om 14.30 uur moest het andere kamoioenselftal Leunen 3 aantreden in Evertsoord tegen EEV 1De enige con 's morgens al spelen. Aangezien zij met 4-1 hadden verloren was het 3é elftal al voor de aftrap kampioen. Toch wilden de spelers er nog een echte kampioenswedstrijd van maken, luid aangemoedigd door het 4e elftal, die al enkele uren in de kampioensroes waren. Na twee snelle tegen doelpunten stond Leunen met de rust met 2-0 achterNa de pauze scoorde "huurling" Tonny Jakobs, hij speelt normaal in het 5e elftal, 2-1. Vlak voor tijd werd de oprukkende Geert Reintjes door de keeper in het strafschopgebied gevloerd: penalty. Tonny Jakobs bewees weer eens zijn waarde en scoorde vanaf de stip de gelijkmaker: 2-2. Het kampioensverhaal van Leunen 3 is een heel ander dan van waarna Volharding 4 de leiding overnam. Leunen 3 bleef steeds enige punten verwijderd van de topplaats. Toen koploper Volharding punten ging verspelen greep het 3e elftal zijn De eindsprint van Leunen 3 is des te merkwaardiger als wordt bekeken hoeveel blessures dit elftal kende. Al voor de winter stop vielen Wim en Jan Gielens af en bij de kampioenswedstrijd zagen ook Kees de Backer. Jos Geurts. Mark Keijsers en Geert Poels toe hoe hun ploeggenoten het karwei klaarden met behulp Het 3e team kent een goede combinatie van enkele oud-selectie spelers (aanvoerder Bert Verstappen. Peter Loenen en Geert Reintjes1 aangevuld met jongere spelers dat zich razendsnel In het begin van het seizoen moest het 3e team bi jna geheel opnieuw worden opgestart. Aan het eind van de rit heeft Leunen 3 vriend en vijand verrast door de titel te grijpen. Een geweldige prestatie! De kampioenselftallen bestaan uit de volgende spelers: LEUNEN 3: leider Henk Wijnhoven: grensrechter Andre Smedts. Leon Pouwels. Twan Martens. Peter Loenen. Peter Peeters. Patrick Vollenberg. Geert Reintjes. Bert Verstappen. Sjaak Weijs. Tonny Jakobs. Jan-Willem van Rens. Jan Gielens. Wim Gielens. Mark Keijsers. Geert Poels. Kees de Backer. Jos Geurts. LEUNEN 4: leider Harrie Litjens: grensrechter Stef Gielens. Hans Jenniskens. John Meijers. Thomas Weijs. Jan Bartels. Mat Meijers. Piet Janssen. Erwin van Dijck. Ton Dirkx. Theo Loenen. Theo Litjens. Piet Litjens. Ton Litjens. Hans Lucassen. Albert Stevens, Willy Weijs.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1990 | | pagina 5