"De Brink" en het Logo. 3 Het logo is afgeleid van de gekozen naam. Ter verduidelijking: Het donkere gedeelte, met de naam "de brink" erin opgenomen, is hetsilhouet van het gemeenschapshuis. De afmetingen werden overgenomen van de bouwtekening. Het lichte gedeelte ervoor, met het woord gemeenschapshuis erin, stelt het plein (brink) voor. De cirkel rechtsonder is afgeleid van "de rotonde", het pleintje voor de kerk. Om te voorkomen dat de lichtbak te veel wit zou laten doorschijnen, ten koste van het ontwerp, werd het plein hierop grijs gemaakt. Voortaan zal dit logo bij elk bericht van het gemeenschapshuis "de brink" mee worden afgedrukt. Het is een manier om de herken baarheid van de berichten van "de brink" te vergroten en voor velen een sein dat er in "de brink" weer iets valt te beleven. Bit op het gebied van sport, ontspanning, vergaderingen, enz. enz.... voor ieder wat wils.Wij staan tevens open voor nieuwe suggesties. Immers, hoe meer zielen hoe meer vreugd. Het bestuur. WEEKENDDIENST HUISARTSEN Voor de patiënten van W.Bloemen, R.Gabeler, T.Lankveld, H.Schraven en J.Wittgen neemt waar: 28-29 april Dr.R.Gabeler, Allegrostraat 43, tel 82824 30 april Dr.H.Schraven, Stationsweg 15, tel 81465 Voor de patiënten van P.Corver, G.v.Loon, F.de Munck-Keizer F.Schmeetz, D.Vercauteren, A.Coenen en J.de Vocht neemt waar: 28-29 april Dr.G.van Loon, Paterstraat60, tel 88800 30 april Dr.F.de Munck-Keizer, Paterstraat 60, tel 88800 Voor dringende gevallen kunt U terecht 's morgens van 10 tot 11 uur en 's middags van 5 tot 6 uur. GETUIGEN GEVRAAGD Betreffende de aanrijding die plaats vond op vrijdag 20 april j.l. op de splitsing Apoloniastraat/ st Catharinastraat 's morgens om 10.45 uur. tel. 04780-10516

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1990 | | pagina 4