5 Nabeschouwing "brink"-feestweek In het kader van de heropening van "de brink" vonden de afgelopen week diverse aktiviteiten plaats, waarvan de dag van opening in elk geval een hoogtepunt was. Ondanks het slechte weer was de belangstelling erg groot. We hebben het zeer opprijs gesteld dat de ruiterclub, de ponyclub en de harmonie, ondanks de regen, toch een rondgang hebben gemaakt door Leunen. Het zal velen verrast hebben dat de inzender van de gekozen naam nou net de voorzitter was. Het heeft mij evenzeer verrast dat de afgevaardigden van de verenigingen voor "de brink" hebben geko zen. Ik hoop dat de naam in ons dorp een vertrouwde klank zal krij gen. De fotoexpositie heeft veel bezoekers gehad. Het was ook zeer de moeite waard wat er aan oude foto's te zien was. Vooral de ouderen onder ons hebben veel herinneringen opgehaald. Ballonnenwedstri jdDe sluitingsdatum voor het insturen van de teruggekregen kaartjes is 30 april. De kaartjes kunnen worden ingeleverd bij het secretariaat: J.Kusters, Trijnestraat 1. Voor de winnaar ligt een leuk prijsje klaar. De kindermiddag, georganiseerd door de Wijkvereniging, werd goed bezocht. De opkomst op donderdagmiddag, de middag voor de ouderen., was matig. Waarschijnlijk is het mooie weer hier debet aan geweest. We vonden het teleurstellend dat de muziekaktiviteiten op vrijdag- en zaterdagavond niet die belangstelling hebben gekregen die we verwacht hadden. Beide avonden werden maar matig bezocht, maar degenen die er zijn geweest hebben kunnen genieten van uitstekende muziek. De discomiddag voor de jeugd trok ook maar een matig aantal bezoe kers. Daar het prachtig weer was, werd er een buitenterrasje inge richt wat toch wat bezoekers trok. Graag wil ik hierbij iedereen hartelijk bedanken die aan deze feestweek heeft meegeholpen. Het heeft veel voorbereiding gekost om voor elk wat wils te bieden. Hoewel de bezoekersaantallen tegenvielen, kunnen we toch terugkijken op een mooi heropenings feest. Hartelijk dank voor Uw hulp, Uw aanwezigheid, Uw attenties, Uw felicitatie. Ik wil graag afsluiten met de uitnodiging: "DE BRINK" IS ER VOOR U! Namens bestuur en beheerster, Jac.Haegens, voorzitter.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1990 | | pagina 6