DORPSRAAD LEUNEN 6 Bij deze nodigen wij U uit voor de openbare dorpsraadvergadering op 12 maart 1990 in het Gemeenschapshuis, aanvang 20.00 uur Agenda 1 Opening 2 Eerste rondvraag 3 Notulen vorige vergadering 4 Ingekomen stukken en mededelingen 5 Vaststellen jaarvergadering 6 Voorstel telefoondienst aparte vermelding Leunen 7 Tweede rondvraag 8 Sluiting secr. G.van Ham. Verslag dorpsraadsvergadering van 12 februari j.l. Onder het agendapunt: mededelingen vernamen wij, problemen van enige dorpsbewoners met de riolering, die bij hoge waterstand overloopt. Wij zullen dit bij de Gemeente aankaarten. Tevens wil men bij de Gemeente vragen enige banken te plaatsen in de kom van Leunen namens de bejaarden. De groentenkraam heeft geen verdere vergunning gekregen om bij de kerk te mogen staan. Uit onderzoek bleek dat de gevestigde groentehal hier schade van ondervindt. Onder het agendapunt: verslag diverse afgevardigden vernamen wij de cijfers van woningzoekenden in Leunen. Dit zijn op korte termijn 34, in totaal 48, waarvan 13 eensgezinswoningen, 8 kleine woningen en 13 bejaardenwoningen. In Leunen zullen volgens de toewijzingen van 1989-1994 negen woningen mogen worden gebouwd en voor de jaren 1995-2000 zeven woningen. Verder bespraken wij hoe de presentatie van de dorpsraad zal zijn op de opening sdag van het Gemeenschapshuis. ONDERLINGE PAARDENVERZEKERING VENRAY De algemene jaarvergadering van de onderlinge paarden- verzekering wordt gehouden op vrijdag 9 maart a.s. aanvang half 9 in ge GELDERK0EL te HEIDE.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1990 | | pagina 7