3 KATHBOND VAN OUDEREN LEUNEN Onze voorjaarsvergadering zal plaats hebben op maandag 12 maart om IA.00 uur in zaal Martens. De agenda is als volgt: 1 Opening 2 Notulen 3 Mededelingen A Jaarverslag en financieëlverslag 5 Inleiding door Mevr C.Thijssen conculente K.B.O. Limburg Thema; doel en werkwijze van K.B.O. 6 Koffie pauze 7 Discussie naar aanleiding van het gesprokenen 8 Bestuursverkiezing: aftredend H.Janssen, Mevr v.Vegchel en Mevr.Pijpers. Dhr Janssen en Mevr v.Vegchel zijn niet herkiesbaar. Kandidaten kunnen ingediend worde" °an de vergadering 9 Rondvraag 10 Sluiting Een goede opkomst verwacht het bestuur. STILLE OMGANG 1990 In de nacht van 17 op 18 maart wordt dit jaar de stille omgang te Amsterdam gehouden. Vanuit Noord-Limburg en Oost-Braband trekken ook dit jaar weer veel vrouwen en mannen naar Amsterdam voor de nachtelijke omgang. Centraal staat de viering van de Eucharistie in de kerk van de Krijtberg.Celebrant is daar dit Jaar pater Peter Klos van het klooster de Berckt in Baarlo. Hij is daar enige maanden geleden gewijd door Mgr.Bluyssen, oud bisschop van den Bosch. Pater Klos is zelf geboren in het hartje van Amsterdam en ontving in de kerk van de Krijtberg het H.Doopsel. De intentie verwijst naar het Willibrordusjaar en luidt: H.Willi- brord, inspireer ons, ons Geloof in vrede en vrijheid teverbreiden" Onze bus vertrekt in Veulen bij de kerk om 20.20 uur in Leunen bij de kerk om 20.25 uur. Vertrek in Amsterdam +_A.OO uur. zondag morgen. De kosten reis 2 koppen koffie bedragen 25,— per persoon. Kaarten en inlichtingen zijn verkrijgbaar op de volgende adressen: Leunen: J.Reintjes, Gussenstraat 17, tel 8385A Veulen: P.Weys, Veulenseweg 36, tel 8188A Wij verwachten een grote deelname.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1990 | | pagina 4