Boerenbruiloft 1990 Veulen. 14 Opcarnavalszondag 25-2-1990 zal er wederom een onecht echte boerentrouwerij plaatsvinden in den Perdstal te Veulen, de 10 de aflevering reeds. Aangezien in het boerenbestaan, de hedendaagse techniek niet achter blijft, heeft het B.B.C. zich verplicht gevoeld om ook een rots (steentje) bij te moeten dragen in de vorm van anders trouwen. Niet ouderwets trouwen maar nieuwerwets in het huwelijkeepeedbootje stappen. Als je dit nieuwerwets gebeuren wilt meemaken ben je op carnavalszondag om 17.45 uur van harte welkom bij Annerie, dochter van Bosscher Jan ziene Ser en van Gradje Hendriks hur Anneke voor de deur. Om 18.00 uur, nadat de kiekjes zijn gemaakt, trekt de bruiloftstoet, onder leiding van de nieuwe ceremoniemeester naar het avondverblijf d'n Perdstal Hier zal om 18.30 uur, de nieuwerwetse en misschien wel pikante trouwerij plaatsvinden onderleiding van meneer pastoor en zijn engelbewaarder. Als deze zenuwslopende handelingen zijn verricht nodigt het bruidspaar alle geinterresseerde uit om deel te nemen aan het eerste avondmaal, samen met hun... Op het menu staat boerenmoes met worst wat u tegen betaling van 5,in uw bezit kunt krijgen. Na het boerenmoesbal, wat wordt opgeluisterd door LUUSTER EFKES, liefst 'n uur lang, begint om 20.30 uur de receptie tot 22.00uur. Tijdens de receptie is er muziek van de formatie HEIDE TRIO die een grote bekendheid geniet in Heide en uuh..uuh. uuh, andere plaatsen. Om - 23.00 uur of 23.30 uur daar tussen in of ervoor of erna maar wel rond deze cours niemand minder, maar ook niet meer dan the one and only JAN'S BAGGEBAND. Tot dan het B.B.C. p.s. de hartelijke groeten van het bruidspaar en de leden van Jans Baggeband en de rest

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1990 | | pagina 15