,,'t f^n'ólieke" LEUNEN CARNAVALSVERENIGING DE GOUDEN KNOL" De hoogste onderscheiding van de "Knöileke's" gaat dit seizoen naar: ROB DAVID r+35 jaar geleden kwam Rob vanuit het verre Indonesië (Semarang op Java) naar Venray. Een keuze waar hij nooit spijt van heeft gehad. Inwonend bij de familie Crocué aan de Albionstraat leerde Rob Leunen al vroeg kennen. Samen met zijn vrouw Wil werd er In de jaren zestig een huis aan de Boodenstraat betrokken. Hier ontpopte Rob zich als een echte organisator. Als mede-oprichter van de Eerste Wijkvereniging Leunen kreeg het bestuur van onze vereniging ai snel oog op hem. Teng Manders, Piet Beckers en Lei Jacobs wisten hem zover te krijgen. Vanaf 1975 is Rob een vast bestuurslid. Vanaf het begin is hij mede-organisator van de zittingsavonden, regelt mee de optochten, is afgevaardigde bij de organisatie van de boerenbruiloft. Teveel om allemaal op te noemen. Het bestuur van Carnavalsvereniging mt Knölleke" Leunen heeft besloten nu Rob zijn funktie binnen het bestuur beëindigd, dit te belonen met de allerhoogste onderscheiding. Rustig, eerlijk, integer en diplomatisch dat zijn de karakteristieke kenmerken van deze fijne man. Wij hopen dat Rob temidden van zijn vrouw Wil zijn zoon en dochter, deze onderscheiding nog lang trots mag dragen. Wij nodigen iedereen uit aanwezig te zijn bij deze plechtige uitreiking op zondag 7 januari 1990. In het Gemeenschapshuis van Leunen aanvang 14.00 uur. Tot ziens, Carnavalsvereniging '"t Knölleke" Leunen.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1990 | | pagina 5