HARMONIE ST. OATHARINA 9 Donderdag 1 jan: extra repetitie te Leunen. Nieuwe dirigent: ongetwijfeld zult u weten dat wij in verband met het vrij plotselinge vertrek van Toon Schellens genoodzaakt waren uit te zien naar een nieuwe dirigent. In de persoon van Eric Swiggers uit Vlierden hadden we iemand bereid gevonden om ons tijdelijk uit de brand te helpen totdat we een nieuwe diri gent hebben gevonden, althans tot voorlopig 7 Januari a.s.; in de afgelopen tijd hebben wij ons uitvoerig beraden over de vraag aan welke voorwaarden een nieuwe dirigent zou moeten voldoen en dat was heus niet nikstt!t Het mag dan ook als een compliment wor den gezien voor onze Eric dat wij onlangs hebben besloten om hem definitief als dirigent in te lijven, omdat wij van mening waren dat hij aan deze eisen voldeed, dan wel dat zijn jeugdig enthousiasme de eventuele tekorten vrij snel zal aanzuiveren. Dus hebben wij een nieuwe dirigent.Proficiat ERIC SWIGGERSI 7 januarizondagochtendconcert7 januari Aansataande zondag zullen wij weer eens een volledig zondag ochtendconcert verzorgen in de schouwburg te Venray. Om half twaalf zal de bijaaskapel onder leiding van hun nieuwe leider Leo Reintjes het startsein geven van iets wat een mooie muziekhappening voor Leunen, Veulen en Heide moet gaan worden. We hopen van harte veel mensen aldaar te mogen begroeten. Iedereen is vanzelfsprekend welkom. Om ongeveer twaalf uur zal Eric Swiggers met het harmonie orkest voor het voetlicht treden. Voor de dirigent wordt dit de vuurdoop en wij wensen hem daarbij heel veel succes. Ga daar maar eens aan staan met 21 lentes en met een orkest dat toch nog de nodige bezettingsproblemen kent. Voorwaar geen gemakkelijke taak, maar wij hebben het volste vertrouwen dat we na afloop tevreden mogen zijn. Mensen uit Leunen,Veulen en Helde laat u zondag even zien in de schouwburg. Dat geeft de burger, en dus ook Eric,moed en misschien wel vleugels. De drumband zal onder leiding van Jan Voesten zowel voor als na het optreden van het harmonie orkest enige nummers ten gehore brengen. Ter afsluiting van het geheel zal er een gezamelijk optreden worden gepresenteerd door harmonie en drumband. De hele ochtend is voor onslaten we er dan met ons allen een echte happening van Leunen, Veulen en Heide ;ie volgende blz.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1990 | | pagina 10