AKOLYTHENza 19.00 Daan Loenen en Daan Moerkerk zo 8.15 Erik Litjens en Jos Direks Hgm zo 10.00 Paul de Klein,Prank de Klein en Fred Litjena MISDIENAARS: ma t/m vr 19.00 Anouk Verstappen en Maaike Leljssen Alle akolythen en misdienaars kunnen dinsdagavond na de avondmis eens komen kijken in de sacristie of de goede Sint ook dit Jaar weer iets voor hen heeft meegebracht uit Spanje I HUWELIJKSAPK: Maarten Claessens uit onze parochie en Marion Claessens MEDEDELINGEN: In de wintermaanden proberen wij de kerk tijdens de liturgische diensten in de weekenden en ook door de week goed te verwarmen. Maar dit kost extra geld. Mogen wij daarom de kerkgangers vragen om, als het mogelijk is, iets meer dan gewoonlijk te geven aan de kollekte. U wet, dat wij als parochie voor onze inkomsten voor een heel groot stuk afhankelijk zijn van vrijwillige bijdragen van de parochianen. Bij voorbaat zeggen wU U dank voor uw steun. Wij zyn in de laatste maand van het Jaar 1989. Wij weten dat het voor iedereen een dure maand is met al die feestdagen en zo. Maar hebt u ook een bekeken of u uw GEZINSBIJDRAGE al hebt voldaan Als het niet zo is, doe het dan alsnog. Door uw gezinsbijdrage toont u uw solidariteit met alle parochianen, die onze parochie ook financieel willen steunen. U kunt uw gezinsbijdrage storten op: Rabobankrekening 1281.02292 t.n.v. Bouwfonds Kerk Leunen Albionstraat 30, AE Leunen. Gironummer 1038097 t.n.v. Parochie H Catharina, Albion- straat 25, AL Leunen. In gesloten envelop met naam en adres deponeren in de daarvoor bestemde offerkisten achter in de kerk of Afgeven op de pastorie.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1989 | | pagina 3