21.48.17 1 Beste mensen uit Veulen, Op de Basisschool ligt een film "Het dorp in de school". Deze film is gemaakt in 1976. Wij willen deze film op videoband laten zetten. In Veulen zijn misschien veel mensen die deze videoband ook willen hebben, omdat ze er zelf opstaan of hun kind(eren). De eerste band kost 120,-. De volgende 10 banden 55,- Als er nog meer banden besteld worden, worden de banden goedkoper 1 U kunt deze band bestellen tot 15 december bij: Els Peijnenburg-Reinders Prinses Margrietstraat 23, 5961 BK Horst, Tel. Q'1709-3555. Sinds kort hebben we op school nieuwe SPEELTOESTELLEN op de speelplaats. De kinderen zijn er erg enthousiast over. Vele ouders hebben hier hun steentje aan bijgedragen. We vinden het jammer dat er al wat deuken in de glijbaan zijn geslagen. >Z.o Zou de Veulense jeugd buiten schooltijd de toestellen willen gebruiken zodat we er nog lang plezier van kunnen hébben. Hè, hé daar zijn we weer. Twee weken zonder K.P.J.nieuws valt lekker niet mee,hé. Maar toch, we hebben het allemaal (hopen we) overleefd. Vrijdag de 1ste december hebben we onze Sinterklaas avond. Deze avond is bedoeld om er weer eens een mooi rotzooitje van te maken en om weer eens over de grond te kruipen om die gaatjesvretende pepernoten op te peuzelen. Meer hoeven we, denk ik niet te zeggen, de rest laten we aan jullie over. Maak er iets moois van. 0, er wordt ook nog hoog bezoek verwacht. WIE zou dat zijn, de KERSTMAN misschien. wie weet Tot vrijdag! Basisschool Veulen. KPJ VEULEN Het Bestuur.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1989 | | pagina 18