Gemeenschapshuis Leunen De verbouwing van ons Gemeenschapshuis ligt goed op schema. Zoals het er nu voorstaat zal de bouw op 22 december opgeleverd Afspraken voor diverse gebruikers kunnen gemaakt worden met ingang van 1 Januari a.s. (uitsluitend bij beheerster) Tel. 10911. Gratis beschikbaar is 2e hands sanitair Men kan zich melden by Jos Kusters, Trynesstraat 1. Wie het eerst komt, het eerst maalt Verenigingen die nog deelgenoot willen worden in het Algemeen Bestuur, kunnen zich melden bij Jos Kusters, Trynesstraat 1 De officiële Opening zal einde maart plaatshebben. Deze opening zal met enige feestelijkheden gepaard gaan. Deze worden nog nader bekend gemaakt. Er zal een Foto-expositie gehouden worden op de Openingsdag. Het fotomateriaal van de Open Monumentendag zal hiervoor ge bruikt werden, aangevuld met foto's die de bevolking alsnog ter beschikking stelt. Gedacht wordt aan een NAAM vcor ons Gemeenschapshuis. U kunt ideeën hierover inleveren bij J Reintjes, Gussenstraat 17, tot en met 15 Januari a.s. Een en ander in gesloten envelop onder vermelding "naam Gemeen schapshuis". Het bestuur stelt een leuke prijs ter beschikking. Dank gaat uit naar degenen die verleden week spontaan geholpen hebben by de schoonmaak voor de Zittingsavonden. Goed werk wat navolging verdient Bent al lid van onze Carnavalsvereniging Niet 7 U wilt dat wel Maak dan 5 gulden over op onze rekening by de Rabobank op nummer 1281.02311. Denkt u ook aan het inleveren van Carnavalsliedjes vóór 1 december a.s. by J Jenniskens, Albionstraat 90. worden. Het Bestuur.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1989 | | pagina 5