KORFBALCLUB ORANJE WIT Uitslagen i Mono's: Mono's - Ajola J E S - Mono's Het eerste doelpunt van de Mono's (het tweede ook). werd gemaakt door Cindy Kuenen i Mono's denk aan de Spellenmorgen a.s. zaterdag Wedstrl.ldprogramma zaterdag 18 november Lottum 1 - Junioren A De andere groepen zijn allemaal VRIJ! RECREANTEN Uitslag: Oranje Wit 3 - oranje e<UCH^ Nederlandse Vereniging voor Parapsychologie De Kernkring Limburg van de Nederlandse Vereniging voor Parapsychologie organiseert weer een Lezing op a.s. dinsdagavond 21 november 1989 in De Wieënhof, Leunseweg 20 te Venray. Aanvang 20.00 uur. Lezing over Parapsychologie, feiten en fraude. Inleiding door Drs Paul Groenenboom. Het wetenschappelijke bewijs voor het bestaan van paranormale verschijnselen is nog steeds fel omstreden. Enerzijds zijn er een aantal onderzoekers in het bijzonder zij die werken met begaafde proefpersonen, waar voor de uitkomsten geen andere verklaring bestaat dan buitenzintuigelijke waarneming of psychokinese; anderzijds zijn er nogal wat proefpersonen op bedrog betrapt. Zelfs enkele onder zoekers hebben fraude gepleegd. Een ander probleem binnen de parapsychologie is de slechte herhaalbaarheid van de resultaten van onderzoek. In de voordracht zal worden ingegaan op het vóórkomen en voorkómen van bedrog, over maatstaven van de critici en op de bewijskracht van de paranormale verschijnselen. Tot a.s. dinsdag Kaarten zijn vanaf 19.30 uur aan de zaal verkrijgbaar

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1989 | | pagina 14