21.13.12 IK.S.V. Er zijn weer enkele Tentoon stellingen voorbij waar leden van K.S.V. Venray e.o. aan deelnamen zoals Limburgia show te Elsloo, Ornlthiophilla in Utrecht, Peellandshow te Asten en Tentoonstellingen te Helden Op al deze tentoonstellingen wisten leden met goede en zeer goede resultaten naar huis te keren. Enkele uitschieters Asten Reservekampioen bij de sierduiven: H Strijbosch met een king predicaat fraai Utrecht: Kampioen watervogels combinatie BAS uit Sevenum met een brandgans predicaat uitmuntend Horst: Kampioen watervogels Jeugdlid Marco Botden met een versicolertaling predicaat uitmuntend Reserve Kampioen sierduiven H Strijbosch met een king predicaat fraai Jeugdkampioen hoenders Michel Botden met een lakenvelder predicaat fraai Jeugdkampioen siervogels Marco Botden met een crollwitser kalkoen predicaat fraai Jeugdkampioen watervogels Marco Botden met een versicoler taling predicaat uitmuntend Maar terugkomen op onze tentoonstelling van K.S.V. Venray e.o. van 3 •-/m 5 november 1989 in de manfege Geurts Van Kessel te ïsselsteyn. Hiervoor is een bijzonder mooie collectie dieren ingeschreven waar K.S.V. trots op kan zijn, zoals 222 sierduiven, 167 konijnen, 53 cavia's 29 kleine knagers, 121 grote hoenders, 308 dwerghoenders, 25 siervogels, en 201 watervogels. Totaal 1129 dieren. De zeer mooie collectie cavia's en kleine knaagdieren is heel opvallend groot. Deze collectie bestaat uit cavia's, hamsters, dwerghamsters, gerbils, ratten en muizen. Deze dieren zullen in totaal door 18 keur meester beoordeeld «orden en ze zijn docr 220 sportfokkers ingezonden.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1989 | | pagina 13