HETGROENE KRUIS VENRAY Het Groene Kruis Venray wil weer een peuter/kleuter Thema-ochtend organiseren en nu met als thema "SLAPEN" Bij voldoende deelname (minimaal 8 en maximaal 15 personen) is deze thema-ochtend op: Dinsdagochtend 7 november 1989 van 09.00 tot 11.00 uur in De Clockert Bergweg 1 te Venray. Voor kinderopvang wordt gezorgd. De onkosten verbonden aan deze thema-ochtend bedragen 2,50 per persoon voor leden van Het Groene Kruis. Als u belangstelling heeft, dan kunt u zich opgeven bij de admini stratie van Het Groene Kruis tel. 81269 op werkdagen tussen 8.30 en 17.00 uur. Op dit nummer kunt u ook terecht voor meer informatie over de ochtend bij Thea Jeuken of Miep Vermeulen, wijk- verpleegkund igen Het Groene Kruis Venray, Bergweg 'I, Venray Tel. 01780-81269 Bloeiende winterviooltjes Cornelissen, Scheiweg 11, Leunen KPJ VEULEN Na er nog eens eentje smakelijk uit bed gelicht te hebben, konden we maar liefst met 28 mannen en vrouwen onze weg vervolgen naar Brull. Zoals gewoonlijk was het dagje uit net als vorig Jaar weer zeer geslaagd. Iedereen bedankt I Ben je een sportieve K.P.J lid, heb Je zaterdag niet veel te doen (de meeste dus) en neb je nog een berg humor over, ga dan mee naar het Sporttoernooi in Sittard. Het Sporttoernooi wordt gehouden in het Nationaal Sportcentrum in Sittard. Aktiviteiten zijn die dag zaalvoetbal-volleybal-en muziek, alles dus binnenshuis. Vrijdag zullen we eerst nog wat oefenen voor de muziek. De bedoeling was om om de vogeltjesdans op rock te doen. Dat wordt natuurlijk weer huilen, gieren en buikpijn We vertrekken om 8.30 uur bij het café. Tot ziens I Het Bestuur.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1989 | | pagina 17