LVB VEULEN 21.».n Dinsdag 27 juni gaan we met de fiets naar Aroen. Vertrek cm 9.00 uur bij de kerk. Lunchpakket en drinken meenemen! Als er leden zijn die met de auto gaan, dan om 12.00 uur bij de Ingang van De Kasteel tuinen zijn. Laat dit wel even bij M. Spreeuwen berg weten I Ook nlet-leden mogen meefietsen of meegaan met de auto. Willen de dames M.Hagens, N v Staveren-Janssen, R van Kempen en N. van Rijswijck in plaats van het clubgebouw het Rectoraatshuis poetsen in de week van 26 tot 30 juni. Voor meer informatie even kontakt opnemen met M.Spreeuwenberg, telefoon 81904. KPJVÉÜLÊN HA,HA,HA, hebben we jullie even voor de gek gehouden dat het kanoën niet doorging en vooral diegenen die zo hard gelachen hebben. Maar goed het kanoën gaat dus nu defintief DOOR I Niet naar de Ardennen maar naar Mideggen in Duitsland. De bedoeling is dat we om 7.30 uur vertrekken dus hou je zaterdag een beetje in. Als we daar aankanen gaan we om ongeveer 10.45 uur met een treintje naar boven. Als we klaar zijn met kanoën gaan we Picklikken op een mooi romatisch plaatsje, dus neem je aanhang mee Daarna gaan we het nog flink gezellig maken, waar en hoe dat zien we nog wel. Wil wel ledereen zorgen dat ie een PASPOORT of een TOERISTENKAART bij zich heeft en willen Jullie ook een oude deken meenemen voor het Pickmikken en wat droge kleren voor het geval dat je even wilt weten of het water nat is. De bedragen voor leden zijn 40,- en voor niet-leden 45,- Daar is dan ook ALLES bij inbegrepen. Er gaan ongeveer 35 man mee en het wordt prachtig weer, dat moet toch wel een onvergetelijke dag worden Tot zondag! Het Bestuur. Beste K.P.Jers, Op zondag 9 juli zal er weer een vanouds gezellige film middag zijn. Op zaterdagavond 1 juli is er na een succes volle deelname weer een Boereavond. Op zondag 3 september tenslotte is er een wandeltocht (noteer dit vast in je agenda want volgend Jaar hebben we hetzelfde programma) Ps. het kanovaren gaat niet door wegens gebrek aan kano's Zo zie je maar weer de ene keer te veel vervoer, dan weer een keer te weinig. "organiserende" Bestuur.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1989 | | pagina 15