Een ton voor het Gemeenschapshuis Na de aankondiging in De Ruuper van 11 dagen geleden, dat de akties op een laag pitje zouden worden gezet en na het bericht in het Dagblad voor Noord-Limburg over de stagnatie in de plannen voor de verbouwing, leek het ons zinvol om u even op de hoogte te brengen van de laatste ontwikkelingen. Ten aanzien van de bouw kunnen we mededelen dat we inderdaad aan het wachten zijn op de bouwvergunning. De stagnatie werd veroorzaakt door een paar faktoren, o.a.: - wijzigingen die de architect op verzoek van de bouwkommissie, heeft moeten aanbrengen op de tekeningen. - berekeningen van de constructeur, waarover enige onduidelijkheid was tussen architect, constructeur en bestuur Door deze stagnatie is ook het bestek later gereed dan aanvankelijk was gepland, waardoor we nog geen afspraken hebben kunnen maken met We hopen echter binnenkort afspraken te gaan maken met een aannemer. Zodra hierover meer bekend is, wordt u hiervan op de hoogte gebracht. Ten aanzien van de aktie voor "EEN TON VOOR HET GEMEENSCHAPSHUIS", is het zo dat we even een adempauze nemen. De Leunse bevolking heeft in het afgelopen jaar uit diverse akties 36.137,67 bij elkaar gebracht. Van dit bedrag is 7.173,99, zijnde opbrengsten uit buffetverkopen benut voor de exploitatie van het Gemeenschapshuis, voor een deel in de exploitatie van 1988 en voor een deel in 1989. Buiten de aktie "EEN TON VOOR HET GEMEENSCHAPSHUIS" zijn diverse fondsen aangeschreven met een verzoek om subsidie te verlenen. Hiervan zijn een vijftal positieve reakties binnengekomen die samen een bedrag van 58.500,— hebben opgeleverd. Sommige fondsen stellen bepaalde eisen aan de besteding van de gelden. Tot zover het financiële plaatje. Zoals u ziet heeft het afgelopen jaar al veel opgeleverd. Maar we zijn er helaas nog niet. Er moet nog veel gebeuren, reden waarom we toch een beroep op u blijven doen. Omdat we soms opmerkingen horen in de geest van 'Alweer een aktie voor het gemeenschapshuis willen we toch graag even kwijt dat we Uw steun niet vragen voor onszelf, maar voor U of Uw kinderen als gebruikers van het Gemeenschapshuis cq gymzaal. We hopen dat de zaal né de verbouwing niet alleen een gymzaal is, maar vooral ook een zaal waar wat vaker een feest- of dansavond gehouden kan worden, zodat we met recht kunnen zeggen "Het is een gebouw voor de Gemeenschap Leunen, Veulen en Heide Blijf daarom de nog komende akties steunen. Bij voorbaat onze oprechte dank. "wordt vervolgd"

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1989 | | pagina 9