TENT0DN5TELLING KALLIGRAFIE "!$2!!ï!>EN_EN_HUipEN" KASTEEL D'ERP TE BAARLO og 9 - 16 - 23 - 30 april 1989 van 12.00 .foft.JJ:?? uur. In oktober 1987 hield Mia Elenbaas-v d Braak, Lerares Kaligrafe uit Baarlo met haar (oud-)kursisten een Kalligrafie tentoonstel ling in Kasteel d'Erp te Baarlo. Met de wetenschap dat deze 1e tentoonstelling zo'n sukses is ge worden, heeft Mia Elenbaas thans een 2e Kalligrafie tentoonstel ling op touw gezet met als titel: "Kruiden en Huiden". Op de benedenverdieping van het Kasteel kunt u werken bewonderen van Mia's (oud-)kursisten, werken die te maken hebben met kruiden en Kalligrafie. Door de welwillende medewerking van Het Molenveld van de NLW Bedrijven te Horst, kunt u bovendien nog zo'n 20 soorten tuinkruiden in natura bewonderen, kruiden die het jaar rond via de veilingklok van CVV Grubbenvorst worden verkocht. Op de bovenverdieping van het Kasteel kunt u prachtige Miniaturen Wapens en Initialen op echt perkament zien, die Mia en haar meer gevorderde kursisten hebben tentoongesteld. Ook is er een uitgebreide fotoreportage met uitleg te zien van het verwerken van dierenhuid tot perkament. Evenals in 1987 zijn er ditmaal ook weer klank- en lichtbeelden te zien op de zolder van het kasteel. De officiële opening zal zijn vrijdag 7 april a.s. om 19.00 uur door BÜrgëmëëstër C.Ë.J.M. van~BërkëI~van~dë~Gëmeente Maasbree. De heer F.A.M. Hilkens, bedrijfsleider van Het Molenveld en Mia Elenbaas zullen vooraf een toelichting geven over deze tentoon stelling. Het geheel zal muzikaal worden omlijst door de gebroeders Hay, Jan en Herman Nelissen, die voor passende klassieke klanken zullen zorgdragen. V

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1989 | | pagina 8