van de zwaksten VASTENAKTIE BONDGENOOT VAN DE ZWAKSTEN 21.10 VASTENAKTIE om het recht Ook dit Jaar weer wordt in de zes dekenaten van Noord-Limburg de VASTENAKTIE gehouden voor het financieren van projekten in Zaïre. Hierover hebt u in de diverse streekbladen en in De Ruuper reeds het een en ander kunnen lezen. Omdat wij"bondgenoten van de zwaksten" willen zijn, doen wij in onze parochie mee met deze Vastenaktie. Daarom ontvangt u tegelijk met deze Ruuper een zakje waarin u uw vastenoffer kunt doen. In de loop van de week van 13 tot 18 maart a.s. worden deze zakjes huis-aan-huis opgehaald door de Pioniersters. Mochten zij u niet thuis treffen, dan kunt u dit zakje alsnog deponeren in de offerkisten achter in de kerk welke tot en met Pasen daar blijven staan. Wij hopen dat u ook dit Jaar royaal geeft voor de zwaksten in onze wereld. Het is nog altijd beter zelf te kunnen geven dan te moeten vragen. Ook de kinderen van de Basisschool doen dit Jaar mee met de Vastenaktie. In de Gezinsmis op zaterdag 11 maart die in het teken staat van de Vasten, brengen zijl hun vastenoffer naar het altaar. Via de school hebben ook zij reeds een zakje ontvangen. Willen de Pioniersters de opgehaalde zakjes brengen naar de Pastorie op zaterdag 18 maart tussen 14.00 en 16.00 uur. Wij willen hen hier al van harte danken voor hun gewaardeerde medewerking. Met uw gift steunt de Vastenaktie groepen vyTvy mensen in de Derdewereld die zich wülen m Uw bevrijden van armoede en uitbuiting...

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1989 | | pagina 4