Agenda Parochievergadering21.8.3 1 Opening 2 Verslag van de vergadering 31 maart 1988 3 Financieel verslag over 1988 1 Bespreking aktuele zaken van de parochie 5 Rondvraag Agenda Dorpsraadvergadering: 1 Opening 2 Verslag over 1988 3 Mededelingen over dorpsaangelegenheden 4 Vragenuurtje 5 Algemene rondvraag en sluiting. Wij hopen dat zoveel mogelijk inwoners op deze bijeenkomst zullen zijn. Kerkbestuur en Dorpsraad Veulen. VASTENAKTIE NOORD - LIMBURG 1989 "Ik groet allen in Noord-Limburg en dank de mensen zeer hartelijk die aan de Landelijke Bisschppelijke Vastenaktie hebben meegedaan en nog zullen doen. Ons bisdom krijgt veel steun vanuit Noord-Limburg De akties in uw regio waardeer ik enorm. Het geld komt ten goede aan de armen van Zaïre, daar sta ik borg voor. Via de kerk bereikt uw gift de mensen Dat zegt bisschop Mgr. E Aiti van het bsidom Dungu (Zaïre) naar aanleiding van de steun die Noord-Limburg vorig Jaar en ook dit jaar aan de mensen in zijn bisdom geeft. De Venlose missiebroeder Mare Schreurs (Augustijn) werkt al vele jaren in Zaïre. Hij zegt over de landelijke Vastenaktie "Dankzij de akties in Noord-Limburg hebben we hier veel projekten kunnen opzetten voor de mensen. Zo hebben we nu een timmerwerkplaats en een varkensfokkerij en slachterij. Dankzij deze voorzieningen krijgen de mensen hier een beter bestaan". Op de Basisschoolhebben wij de leerlingen een video-opname en dia's laten zien over het werk van broeder Mare Schreurs. Ook de leerlingen op school zullen dit Jaar mee gaan sparen voor de Vastenaktie. Op zaterdag 11 maart houden wij in Leunen een GEZINSMIS over het thema VASTEN. Wilt u ook helpen dan kunt u uw bijdrage voor deze Vastenaktie storten op bankrekening nr. 1236.80.956 t.n.v. Vastenaktie Noord Limburg te Horst. Binnenkort ontvangt u ook een zakje voor de Vastenaktie Over het ophalen wordt u nog nader geïnformeerd. Pastoor P gyais

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1989 | | pagina 4