VASTENAVOND 1989 2'-'-8 De feesten van Kerstmis en Nieuwjaar zijn nog maar araper voorbij of Vastenavond 1989 staat alweer voor de deur. Sinds wij in het Knollenland dit Vastenavondfeest onder onze eigen Prins vieren is het deze keer alweer voor de drie en dertigste keer dat we dat in Leunen vieren. We gaan nu heel zeker extra veel plezier maken en de Vastenavond optocht zal daar flink aan meehelpen. De optocht wordt opgesteld in de St.Catharinaatraat tussen Gussenstraat en de Boodenstraat en we gaan verder in de Sint Apolloniastraat zover we die nodig hebben. De mensen die vinden dat ze met de wagen naar de Steeg moeten of de andere kant uit, kunnen dan door de Boodenstraat en de Vullingsstraat naar de bestemming. Dan is het echt niet meer nodig dat U né 13.30 uur nog door de opstelstraten rijdt III! Wanneer zou dit nu eens eindelijk begrepen worden 1 In de St.Apolloniastraat kunt dan rechtstreeks inrijden vanaf de Albionstraat bij café Martens. Het opstellen van de optocht begint vanaf 13.30 uur en om 19.11 uur is natuurlijk IEDEREEN met ALLES klaar: dan vertrekken wij We kunnen de jeugd niet extra lang laten staan koukleumen in de straten en het is nog vroeg in het jaar en dus ook nog vroeg donkerI We gaan richting Steegsepeelweg, draaien de Vullingsstraat in en de optocht trekt verder door de Boodenstraat naar de St Catharina- straat, daar links af en dan door de Gussenstraat en op de Albion straat rechts en bij het Transformator weer rechts af de St.Catha- rinastraat in, door de Apolloniastraat en over het Kapellerpad naar de plein bij het Knollenhuus waar de optocht wordt ontbonden. Aan mensen die aan deze route wonen vraagt de optochtcommissie om GEEN wagens in deze route te parkeren tussen 13.30 en 15.30 uur. Dat is veel veiliger want een deuk of kras in uw wagen zit er gauw in en een ongeluk is gauw gebeurd maar dan is het plezier er wel af. Laat uw plezier ook niet bederven door te véél alcohol dat mag in de optocht persé niet gebruikt worden Maak veel schik en lol maar houdt het verstand in de bolt De leiders van de wagens, groepen en sologangers dienen het deel nemersformulier én het nummerplaatje af te halen BIJ huisnummer 13 in de St. Catharinastraat bij de optochtcommissie vanaf 13.30 uur en dus niet by de familie die daar woont. Dat nummerplaatje dient u tijdens de optocht zichtbaar mee te dragen De volgorde van de optocht hangt zaterdagmiddag op veel plaatsen in Leunen tegen bomen of palen en in winkels.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1989 | | pagina 9