LEUNEN VIERDE DRIE EN DERTIG JARIG BESTAAM. Leunen vierde feest en wel het 33-Jarig bestaan van Carnavalsvereniging 't Knölleke en dit werd dan ook op uitbundige wijze gevierd. Een talloze menigte was dan ook naar het Knollenhuus gekomen om de Jubilerende vereniging de hand te drukken. Vele oude bekenden zoals dansmarletjesoude leden van de Raad van Elf, Bruidsparen en ik geloof wel de hele Leunse gemeenschap was er en het werd een zeer plezierige middag De eerste Raad van Elf met Vorst, Prins en Hofnar waren aanwezig na 33 Jaar. Jammer dat die twee van hun leden moesten missen, maar in gedachten waren ze toch vertegenwoordigd en werden ze herdacht. We horen ze nog tegen elkaar zeggen weet je nog de vergaderingen by Jepke Kusters en als het dan wat laat werd, trokken we ons terug in de keuken. Dat ging in die tyd nog; de vergadering ging dan ge woon door, de café op slot en in de keuken verder en er ontbrak dan ook nog niets. Dan was het tydstip aangebroken dat de ALD PRINSEN zouden aantre den. Omstreeks 5 uur traden 33 Prinsen naar voren en dit mag wel een unicum genoemd worden. Onder aanvoering van Prins Jan I die voor 33 Jaar de eerste keer regeerde over de Knöllekes en Knöllin- nekes en als laatste onze kersverse Prins Lam I die het 33-jarig Jubileumjaar over ons Knollenrijk zal regeren. Voordat dit allemaal gebeurde werd een van ons Aid Prinsen opge nomen by het worstcomité van ons Aid Prinsen nl. Piet Loonen omrede dat die uit Italië was overgekomen om de 33 vol te maken. Tevens werd door de voorzitter van de Aid Prinsen in naam van ge noemde vereniging Aid Prinsen een cheque aangeboden aan onze eerste Prins voor het Goede Doel nl.: 33 x 11 gulden voor onze dorpsgenote en tevens missiezuster die ver van ons Knollenrijk haar werk doet met name Bets Reintjes die dit feest toch ook zeer gaarne zou hebben meegemaakt. Dan willen wy allen hartelijk danken die dit feest voor ons tot een onvergetelijke dag gemaakt hebben en wy wensen U allen en plezierige Carnaval 1989 toe en hopen U toch nog een keer te treffen met een van deze dagen. De AU) prinsen.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1989 | | pagina 18