AKTIVITEITENKALENDER 4-7 februari Carnaval 1989 4 februari H.Mis en Prinsenreceptie 5 februari Optocht Leunen 6 februari Optocht Venray 7 februari Boerenbruiloft 13 februari Dorpsraadvergadering 20 februari L.V.B.avond 6 maart Kienen L.V.B. 13 maart Dorpsraadvergadering 13 maart Voorjaarsvergadering Bond voor Ouder 16 maart Jeugdavond E.H.L. 20 maart Kaartavond E.H.L. 20 maart L.V.B.avond maart Onderling concours Harmonie 26 maart Pasen 1 april Begin Zomertijd 3 april Kienen L.V.B. 10 april Dorpsraadvergadering 10 april L.V.B.avond 20 april Excursie L.V.B. 23 april OPEN DAG Scouting Don Bosco Leunen 30 april Koninginnedag 30 april Oranjespelen E.H.L. DE RUUPER U heeft het gezien het was de vorige week weer mis met het maken van De Ruuper. Werkt na alle strubbelingen de stencilmachine weer redelijk, nu deed woensdag de inbrandmachine het totaal niet en de storing was moeilijk te vinden. De service-monteur was toen zo vriendelijk om - na werktijd - de Ruuper bij de rayonchef in Heil waar een reserve-machine staat, voor ons in te gaan branden. He hebben toen woensdagavond nog de Ruuper kunnen maken. Dat hij de verkeerde stand heeft genomen, heeft u kunnen zien en de foto's van onze Carnavalsprinsen en de Jeugdvorst zijn helemaal de mist ingegaan. Maar we hadden geen keus deze of geen Ruuper. Het euvel is inmiddels weer verholpen en we hopen weer op een betere Ruuper deze week en de foto's komen deze weken voor Carnaval nog wel een keer aan de beurt.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1989 | | pagina 6