AKOLYTHEN: za 19.00 Roel Kersten en Barry Willems Hgm zo 9.15 Martijn Mertens.Twan Willems en Fred LitJens ma t/m vr 19.00 SJef Drabbels en Frank de Klein za 19.00 J Jenniskens zo 9.45 H Bovée Deze week zal het uurwerk in de toren gedemonteerd worden en naar de klokkenfabriek gaan in Asten voor reparatie. We zullen dus een aantal weken niet op de klok in de kerktoren kunnen kijken om te zien hoe laat het is. Zoals u zich misschien nog herinnert, hebben wij verleden Jaar de Vastenaktie gehouden voor de missie onze plaatsgenoot Zuster Bets Reintjes in Zaïre. Het Ziekenhuis waar zij werkt had behoefte aan zonnepanelen voor de opwekking van elektriciteit. Tussen Kerstmis en Nieuwjaar ontvingen wij een brief van haar en een dankbrief van de directeur van dit Ziekenhuis. Wij zullen belde brieven hier afdrukken zodat u ze zelf kunt lezen. Wanneer u het missiewerk van Zuster Bets Reintjes wilt blijven steu nen, dan kunt u uw giften storten op Rabobanknummer 1281.02969 t.a.v. Zuster Bet, «elntj,,. Beste mensen van de Parochie H.Catharina te Leunen, In naam van heel het personeel van het Algemeen Streekziekenhuis van Muetshi kom ik U bedanken voor het grote goed aan ons gegeven. Werkelijk, de zonnepanelen, die reeds enige tijd zijn geïnstalleerd, zijn voor ons een grote rijkdom. Zij vervangen de elektriciteit, die ons verschaft is door een groep en die iedere maand de uitgaven van het Ziekenhuis verhoogde. Ook kunnen wij nu operaties verrichten op donkere dagen zonder dat de kosten vermeerderen en vervolgens profiteren de patiënten van een klein lampje gedurende de nacht, waarover zij zich enorm verheugen. Waarlijk, het ziekenhuis is er zeer op vooruitgegaan tengunste van de bevolking van Muetshi, waarvan het bovengenoemde Ziekenhuis het centrum van verwijzing is. Heel hartelijk bedankt en de beste wensen, De Directeur van het Ziekenhuis, Bangi Badionelle, medisch assistent. MISDIENAARS: LECTOREN MEDEDELING:

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1989 | | pagina 3