DORPSRAAD LEUNEN 20.23.6 By deze nodigen vrij u uit voor de openbare dorpsraadvergadering van a.s. maandag 13 juni in de kleine zaal van het Gemeenschaps huis. Aanvang 20.00 uur. Agenda 1 Opening 2 Eerste rondvraag 3 Notulen vergadering 9 mei 1988 1 Ingekomen stukken en mededelingen 5 Verslag diverse afgevaardigden 6 Tweede rondvraag 7 Sluiting. Peter van Berlo, secretaris. Verslag Dorpsraadvergadering 9 mei 1988 Tijdens deze vergadering bezochten ons Mevr.Litjens en H.Geurts van de Eerste Wykvereniging Leunen naar aanleiding van een brief die de Dorpsraad van de Gemeente Venray had ontvangen. Het betrof een uitstapje dat men organiseerde voor de kinderen op de dinsdag van de kermis. De Gemeente meende dat dit nadelige financiële ge- gevolgen zou hebben voor volgen voor de kermisexploitanten zou opleveren. By informatie bleek dat dit al 10 Jaar wordt georganiseerd, bovendien vertrekt men om 9 uur en is men om 5-6 uur weer terug. Ook de Dorpsraad had hier geen moeite mee. De kermis gaat immers pas om 5 uur open. Dhr. Heidens vertelde als afgevaardigde van het dorpenoverleg over een byeenkomst die hy in Groeningen had bezocht in verband met de verbouwing van een gemeenschapshuis aldaar. Hoe men daar te werk was gegaan. Verder bekeken we landkaarten van het I.K.L..Instandhouding Kleine Landschapselementen Limburg, voor wat betreft onze omgeving. Het projekt Verkeersveiligheid zal zich buigen over de verkeers- ónveiligheid by het transformatorhuisje. De voorzitter deed verslag van de vergadering over het gemeen schapshuis. De Gemeente geeft een subsidie van 30.000,- voor de komende verbouwing. Mevrouw van Bavel sprak haar bezorgdheid uit over het niet afgeschermd zijn van de beek op de Leunseweg.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1988 | | pagina 7